Günün Ayakkabısı :)

Bol pırıltılı ayakkabılarıma iki yeni örnek 🙂
Kahverengiyi alıp çok beğenince siyahını da sipariş etmiştim.Çok hafif değiller ama gayet rahatlar

Bunlarda Victorias Secret’tan, tanesi 12 $ ‘dı…
Sezon sonundaki indirimleri gerçekten çok uygun oluyor..Bir arkadaşınızla birleşip sipariş verdiğinizde kargo da daha hesaplı..
Bu arada, niye kendi ayakkabılarını gösteriyorsun diye soran arkadaşlarım olmuş..Biz genelde internetten sipariş vererek aldığımız ayakkabıları gösteriyoruz ki denemeden resimden görerek sipariş verirken size kolaylık olsun..Örneğin VS’tan bir sürü ayakkabı sipariş verip hiçbirini giyemeyen arkadaşlarım oldu..Resimleri güzel olabilir, rahatlığı iyi değildir, malzemesi kalitesizdir falan..Çok şükür ben ne istediysem kötü bir sürprizle karşılaşmadım..Arada buradan aldığım ve severek giydiğim ayakkabılarımı da paylaşıyorum..Yani amacımız hem size bilgi vermek, hem de benim gibi ayakkabı delisi olanlarla güzel birşeyler paylaşmak..

admin

10 Comments

 1. kahve cok ciciymıs, gule gule kulan =)

  ayrica neden gostermeyecekmişsin ayakkabilarini hayret bişi =) blog senin, konu senin! istediğin herseyi gosterebilirsin =)

 2. hava atıoz de sende 🙂 yarabbim ya resulallah yaa 🙂

  bayılıom bende dolgu toğuğa bunlarda çok hoşuma gttii kuzuu..güle güle giy

 3. Marjo'cum tşk. ederim,
  Caramel Macchiato,aynen katılıyorum tatlım :))
  SheWolf'cııımm, iyi niyetli düşünüyorum henüz sakin sakin cevaplar veriyorum, ama yakındır dellenmeye az kaldı :))

 4. Öykücüm benim VS ayakkabılarından beğenmediğim bir ürün çıkmadı şimdiye kadar ama az da olsa beğenmeyen arkadaşlarım oldu …

 5. ne demek niye gösteriyorsun tabii göstereceksin 🙂 merak ediyoruz hoş orjinal modellerini gösteriyorsun. pekde güzelmiş yazlık ayakkabıda dolgu topuk pek severim, güle güle kullan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.