HC Yoğun Vitamin Destekli Onarıcı Saç Kremi

Saç bakımı konusunda hassas olduğum doğrudur ve bu yüzden her önüme gelen ürünü kullanamam ve takıntılı olduğum markalar var. Son iki yıldır saçlarımı gönül rahatlığıyla emanet ettiğim markalardan biri de HC Hair Care oldu.

Hem blogda hem de instagram hesabımda daha önce kullandığım ürünlerini ve yorumlarımı paylaşmıştım. Çok çok sevdiğim HC Complex ve Ovex  saç bakım ürünlerimin arasında mutlaka bulunmalı.

 

Son zamanlarda severek kullandığım bir başka  ürün ise  Yoğun Vitamin Destekli Onarıcı Saç Kremi. Ben şampuan sonrası mutlaka saç kremi kullananlardanım, aksini düşünemiyorum bile.

 

Siyah ambalajlı şampuanlarının  aksine krem beyaz  bir ambalajla geliyor. Diğer ürünleri gibi pompalı bir şişesi var, bu da bence oldukça hijyenik kullanım sağlıyor.
Kokusu mis gibi. Saçınıza uyguladığınız gün o güzel koku saçınızda kalıyor.
Saçımı  şampuanladıktan sonra ıslak saçıma kremi uyguluyorum, birkaç dakika bekledikten sonra duruluyorum.

 

İçeriğinde pantenol, shea yağı,  seramid, phtyo keratin,  ve L-arginine gibi saça nem veren, besleyen ve onaran maddeler var.  Benim gibi röfleli, işlem görmüş, kurumaya meyilli saçlarınız varsa beğeneceğinizi düşünüyorum. Banyo sonrası saçlarım hem kolayca taranıyor, hem de ağırlaşmadan yumuşak ve parlak duruyor.

Fiyatına gelirsek  300 ml. lik şişesi 28 TL.
Kendi sitesinde kargo ücreti ödemiyorsunuz ve sık sık güzel kampanyalar da yapılıyor.

Sizin de bu markadan denediğiniz ürünler varsa yorumlarınızı okumak isterim 🙂

 

admin

20 Comments

  • az değil, zaten piyasadaki saç kremleri de genelde bu boyda veya 250 ml. Ayrıca bu yoğun bir ürün olduğundan çok fazla kullanmanıza gerek kalmıyor.

 1. bu markanın ürünleri son zamanlarda çok fazla göz önünde olunca ister istemez dikkat çekiyor ampuna sonrası bakım şart heleki boyalı ve yıpranmış saçlarsa tavsiye için teşekkürler

  • genelde çok reklamı yapılan ürünlere mesafeli yaklaşırım. Ama markanın birkaç ürününü de bizzat deneyip memnun kaldım. Umarım siz de deneyip beğenirsiniz. sevgiler

 2. Saçlarımız….Yılardır kullanılan ürünlerle kimi zaman haşadını çıkartıyoruz onların. Bu aralar benimkiler de çok kırılıyor ve güzel bir bakıma ihtiyaçları var…

  • çok haklısınız, saç ve cilt bakımı önemli. Altyapı güzel olunca, makyajda, saç modelleri de daha şık duruyor . tşk. güzel yorumunuz için 🙂

 3. Ben de Hc Hair ürünlerinden Complexi ömür boyu kullanacağım sanırım.
  Peki saç kremi olarak yazdığınız bu ürünü mü yoksa Ovex'i mi kullanmaya devam edeceksiniz?
  Hc Ovex'i kullandım ama bunu henüz denemedim.
  Sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.