Hediye Kampanyam Sonuçlandı..İşte Kazanan !!!

Sevgili Arkadaşlar,Bildiğiniz gibi Hediye Kampanyam dün akşam sona erdi , kazanan belli oldu :)))Gelen tüm yorumları tek tek okudum, çift olanları ayırdım, 2 adet uygunsuz mesajı sildim :))Blogu olmayan arkadaşlarım da bu çekilişe dahil oldu tabii ki.Adsız mesajları da silmeye gönlüm razı olmadı. Çünkü adsız yorum bırakmayın diye belirtmemiştim.Sonuçta elimizde 155 adet yorum kaldı.Çekilişi Random.org’la yaptım aşağıda videosunu görebilirsiniz.ve kazanan arkadaşımız : Loic !!!!Loic dedi ki…
Hediyeler çok iyiymiş. Bir kere de şanslı yanım ağır bassa da sevinsem diyorum artık:)
24 Nisan 2010 15:47
Şanslı yanın ağır bastı arkadaşım :))) Mail adresime adres bilgilerini gönderirsen paketini hemen yollamak istiyorum. Umarım beğenirsin ve şansın hep böyle devam eder.

Kampanyama katılan, yorum gönderen ve yaşadığım talihsizlikle ilgili özel olarak mesaj gönderen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Beni ne kadar mutlu ettiğinizi tahmin bile edemezsiniz.Öyle güzel şeyler yazmışsınız ki, aranızdan sadece bir kişiye hediye vermek gerçekten beni üzdü. Bir sonraki kampanyamda kesinlikle böyle olmayacak ..eh hem 500′ e yaklaştım hem de doğum günüm geliyor yani … yeni kampanya yolda :))Lütfen güzel mesajlarınızı, yorumlarınızı göndermeye devam edin. Blogumda görmek istediklerinizi belirtin ve beni izlemeye devam edin :))))

admin

7 Comments

  1. tebrikler güle güle kullanın…. ama ne yalan söyleyim üzüldüm :)anneler günü için hediyem olur diyordum.

  2. Bu arada sabah heyecanıyla yazmayı unutmuşum, istemeden de olsa beklettiğim için özür dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.