Huda Beauty Matte & Melted Likit Göz farları

 

 

Huda Beauty’nin far paletlerini,rujlarını deneyip beğenmeyen yoktur sanırım. Ben bugün size farklı ürünlerini anlatmak istiyorum : Matte & Metal Melted Likit Göz farları!

 

 

Bu farlar, hızlıca yapabileceğiniz göz makyajları için,  ister tek başına, ister katmanlı şekilde kullanabileceğiniz şekilde formüle edilmiş.

 

Çift taraflı bu farların bir tarafında mat, diğer tarafında ışıltılı likit farlar bulunuyor. Kadifemsi mat taraf için süngerli, ışıltılı taraf için ince fırçalı aplikatörleri bulunuyor. Birbirine uyumlu 2’li renklerden oluşan bu far serisinde toplam 10 renk bulunuyor ancak  bildiğim kadarıyla ülkemize henüz 5 tanesi geldi.

Bendeki renkler: Nane yeşili tonlarda Minted&Dinero, Pembe tonlarda Wednesday&Fro-Yo ve Bej tonda  Double PumpLatte &Drop Top!

Mat renkleri inanılmaz pigmentli, ışıltılı renkleri gerçekten gözalıcı parlaklıkta.

 

 

Sürüldükten sonra yaklaşık 1 dakika içinde kuruyup sabitleşiyor. Yani hızlıca hareket etmeniz gerekiyor. Bir kere sabitlenince yerinden kıpırdamıyor. Emici özellikte olmaları nedeniyle göz kapağındaki yağlanma sorunu engellenmiş, bu nedenle erime, akma  gibi bir sorununuz olmuyor.  Farınızı sürdükten sonra yaklaşık 12 saat kadar kalıcı özelliğini koruyor. Bu özelliğinden dolayı mat kısmını baz olarak da kullanabilirsiniz. Ben sadece far gibi değil göz kalemi ve eyeliner şeklinde de kullanıyorum. Tek ürün sadece maskara ilavesiyle inanılmaz makyajlar çıkarıyor.

 

Huda’nın buradaki youtube videosunda bu likit farlar ile çok hızlı ama bir o kadar da gözalıcı makyaj tekniklerini bulabilirsiniz.

 

HudaBeauty ürünlerine Sephora mağazalarından ulaşabilirsiniz. Bu markadan sizin denediğiniz ürünler varsa yorumlarınızı okumak isterim 🙂

 

trendyandfriendly

4 Comments

  1. özellikleri iyiymiş ben bu markadan hiç bir şey almadım sanırım çok ısınamadım paletleri alayım demiştim her seferinde bir şey çıktı onu da almadım.. neyse önümüzdeki ürünlere bakacağız artık .-)) güle güle kullan .-))

  2. Huda cüzdanlarımızı boşaltmaya yemin etmiş adeta :)) Bu farlarla yapılan makyaj videolarını hiptonize olmuş gibi izliyorum ama son kurlardan dolayı almayı düşünmem..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.