İlk MİM’im !!!!!!

Sevgili Dominika sayesinde ilk kez MİM’lendim !!! Çok heyecanlıyım :)))

Benim hakkımda 7 şey anlatmamı istemiş, kendimi anlatmak en zorlandığım konu aslında 🙂

1- İkizler burcuyum, yükselenim yengeç. Burçların kişilikleri etkilediğine inanırım. Herkesin ikizlerle burcu için düşündüğü gibi ikiyüzlü değilim asla ama çift karakterliyim. Saatim saatime uymaz. Kahkalar atarken bir anda ağlamaya başlayabilirim. Çok mutluyken iki saat sonra depresyona girebilirim. Ama genel olarak oldukça neşeli bir karaktere sahibim.

2- Duygusalım. Eskiden daha katıydım, şimdi herşeye ağlar oldum. Kendi kendimi de doldururum bir güzel, olmayacak senaryolar yazarım 🙂

3- Keşke’lerle yaşamayı sevmem. Yaşanan herşeyin insan hayatına tecrübe kattığına inanırım. Geri dönüş olmadığına göre hatalardan ders çıkarmayı bilmek gerek. Hayatımdaki birtek keşkem var: “Keşke annem yaşasaydı!” Lütfen annelerinizle geçirdiğiniz her saniyenin değerini bilin. Bak gene duygusallaştım işte !

4- Yalandan, aptal yerine konmaktan, insanların kendini farklı göstermeye çalışmasından ve zorlamadan nefret ederim. Artık 6.his mi yoksa tecrübe mi bilmiyorum ama insanları bir iki görüşmeden sonra az çok tanıyabiliyorum ve genellikle yanılmıyorum. Mümkün olduğunca yüzlerine vurmamaya çalışsam da bir süre sonra kendimi tutamıyorum. Bir insanı ya seviyorum yada sevmiyorum, arası yok maalesef. İş hayatı bunun biraz dışında tabii. Uzun yıllar çalışmanın tecrübesi bazen insanlara duymak istedikleri şeyleri söylemem gerektiğini öğretti, ama bazen!!!

5- Özgürlüğümü seviyorum. İstediğim zaman istediğimi yapabilmek, kimseye hesap vermemek beni mutlu ediyor. Kendimi güçlü hissediyorum. Seyahat etmeyi, uzak ülkelere gitmeyi de belki bu özgürlük duygusu yüzünden çok seviyorum.

6- Aşka inanıyorum ve biyerlerde tekrar karşılaşacağız elbet 🙂 ama erkeklere pek inanmıyorum artık. Türk filmi tadında acı tecrübelerim var belki de bu yüzden.

7- Gerçek dostluğa ve arkadaşlığa çok önem veririm. Dostlarım benim ailemden daha yakın. Birlikte çok eğleniriz ama kötü zamanlarımızda da birbirimize destek oluruz. Onlarsız bir hayat düşünemiyorum. Hmm bi de çikolata ve kahvesiz bir hayat çekilmez olur benim için :)))

İşte böyleeeeee… Şimdi benim de mimlemem gerekiyor 🙂 Hadi bakalım sıra sizde :

admin

14 Comments

 1. cevaplarını çok sevdim.. 🙂
  bende kendimi şişirir şişirir ağlarım.. ama aslında hiç ağlamamk gerek.amaaannn yalan dünya bee boşver :)) allah bizi hiç ağlatmasın inşallah ..

 2. Syhn'cım aynen katılıyorum, her saniye önemli …
  Moda(e)ratör, Zehr-efsan tşk. ederim, hemmen okiiiciğim 🙂

 3. ayy yok yok haberin de varmıs hehe :)))

  trendsandshopping dedi ki…
  Esracım çok teşekkürler!Benim için ilk mim olacak 🙂 Az sonra yazmaya başlayacağım!
  Sevgiler…

  20 Ağustos 2009 03:38

 4. Esra'cım çok tşk. ederim ama trendsandshopping ben degilim ki:) trendyandfriendly benim blog ve 24 Eylül'de başladım. Trend'ler karıştı sanırım :))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.