İlkSenDene kutularıyla tanıştınız mı?

 

Yıllar önce, içinde  her ay farklı güzellik ürünlerinin bulunduğu “sürpriz güzellik kutu“ları çok modaydı. Maalesef çoğunu markanın devamı gelmedi veya içerikleri gittikçe zayıfladı.  Geçtiğimiz ay,  “İLKSENDENE” ile tanışınca yeniden bu kopsepte kavuştuğumuz için  çok mutlu oldum.

İLKSENDENE 2 kadın girişimcinin oluşturduğu bir marka. Abonelik sistemiyle, her ay birbirinden farklı ürünleri bizimle buluşturuyorlar.

Bu güzel kutulara ulaşmak için önce  ilksendene  sitesine üye olmanız gerekiyor. Sonra  sizi, cilt /saç tipinizi tanımak için minik bir anket formu dolduruyorsunuz. Böylece size uygun ürünlerin olduğu bir kutu hazırlanabiliyor.  Tercih ettiğiniz abonelik planını seçiyorsunuz. Dilerseniz güzelliğine düşkün bir sevdiğinize hediye olarak da gönderebilirsiniz. Birbirinden tatlı 3 farklı tasarımdaki kutudan hangisini istediğinizi de belirttikten sonra, tek yapmanız gereken kutunuzun size ulaşmasını beklemek.

Bana gelen  Mart ayı kutusu, çanta şeklinde tasarımıyla, daha içini görmeden kalbimi kazandı. Kapağındaki #içindekigüceinan mottosu ve özel notuyla tam da Mart ayına yakışan bir içerik hazırlamışlar.

İçindeki ürünler şöyle:

  • Institut Esthederm Intensive Glauscine İnceltici Serum
  • Bioderma Atoderm El ve Tırnak Bakım Kremi
  • Bioderme Sebium Lotion
  • Etat Pur Nemlendirici Krem
  • Beauty Pharma Kolajen Arttırıcı krem ve Aydınlatıcı krem

 

 

Markalardan bazıları daha sonra benimle iletişime geçip ürün setlerini gönderdiği için ürünleri ayrı bir yazıda inceleyeceğim.

Neredeyse içindeki tek ürün fiyatına sahip olabileceğiniz bu güzel kutuları ben çok sevdim. Çok tatlı bir hediye alternatifi de olacağını düşünüyorum.

Sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyorum ❤️

 

trendyandfriendly

10 Comments

  1. Hem kutuyu hem içindeki ürünleri beğendim. Yeniden sürpriz kutuların olması ayrıca mutlu etti beni

  2. Sürpriz kutuları eskiden her ay alırdım. Bu kutuyu da sayenizde öğrendim, teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.