Inglot AMC oje – 543

Inglot’ta AMC ojelerde %50 indirim varken almıştım bunu.

Hiç denememiştim. Bulutlu havaya ve benim ruh halime uygun olduğunu düşündüğüm için bugün sürmeye karar verdim 🙂

Numarası 543 ama ne renk olduğunu tarif bile edemiyorum. Siyah ağırlıklı ama içinde mor pırıltıları olan bir oje. Ben sürünce morlar daha belirgin olur diye düşünmüştüm ama ancak ışıkta belli oluyor, yoksa siyah oje gibi duruyor. İçine bİraz pigment katmayı düşünüyorum. Pek düzgün süremedim, resimde rengini belli etmek için şekilden şekile girdim ama ancak bu kadar oldu 🙂

admin

8 Comments

 1. benim de böyle bir ojem var, böyle şişedeyken bordo/mor ışıltısı ağır basıyor ama sürünce bildiğin siyah duruyor.:/ bu pigment karıştırma işini merak ettim, yapınca nasıl olduğunu da gösterir misin?

 2. bence çok güzel bir oje. içine pigment karıştırıp özelliğini bozmamalısın.o hafif mor yansımalar çok şık durmuş.güle güle kullan.

 3. Merhaba Nilgün 🙂
  Az önce okudum bıraktığın yorumu, koşa koşa geldim 🙂
  Eğer arkadaşına sipariş vereceksen Inglot için… düşünüyorum da sana nasıl yardım edebilirim?
  Mesela geçen hafta oje almak için bir kaç parfümeri gezdim. Inglot reyonuna geldiğimde oje fiyatları yanılmıyorsam 15 TL idi. Ama orası biraz pahalı bir yerdi.
  Dikkatle bakmadım çünkü gözüm başka bir şeye takılmıştı 🙂
  Eğer bana hangi malzemeleri almak istediğini söylersen ve zamanın varsa… şöyle bir tur yapıp 'benim yaşadığım bölgede' fiyatların neler olduğundan haberdar ederim.
  Lütfen bana arkadaşının hangi şehire gideceğini ve tarihleri bildir. Ben de o şehirde ucuza bulup bulamayacağını ve fiyat aralıklarını sana söyleyeyim 🙂 Olur mu cici?
  Unutmadan:
  Baban için acil şifalar diliyorum.
  Tüm kalbimle dilerim ki en kısa sürede sağlığına tekrar kavuşur.
  İş konusunda da en iyisini yapmışsın.
  İnsanı hastalık sahibi yapıyor tahammül etme süresi uzadıkça bu tip kozalaklara.
  Görüşmek üzere,
  Sevgilerimle 🙂

 4. Sevgili Sittirellacığım, çok tşk. ederim ilgin için..Sanırım Varşova'ya gidecek..Ben daha çok farları,fırçaları ve ojeleriyle ilgileniyorum (e geriye pek bişey kalmadı :)Mesela burada 3'lü far paletleri 45 tl civarında..değer mi oralardan sipariş vermeye diye merak ettim..
  Babamla ilgili güzel dileklerin için de çok teşekkür ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.