Janssen Cosmetics Cilt Bakım Ürünleri

WP_20151117_12_52_23_Pro

Daha önce  burada bahsettiğim #Ümran’laSonbaharaMerhaba etkinliğimizin sponsorlarından biri Janssen Cosmetics’di. Bizlere çeşitli cilt bakım ürünlerinden oluşan birer tester paketi yollamışlardı. Ürünlerin hepsini kullanıp bitirdim, artık yazabilirim 🙂

Janssen Cosmetics Dünyada yaklaşık 80 ayrı ülkede kozmetik ürün satışı gerçekleştiren bir Alman firması.  Geniş bir ürün yelpazesi bulunmakta. Ürünlerinde bilimsel olarak kanıtlanmış aktif, güvenli ve güncel içeriklerin kullanılmasına özen gösteriyorlar.  Her kozmetik serisi belirli bir cilt tipine yönelik hazırlanmış. Ürünleri hem gözle görülür hem de ölçülebilir sonuçlar sunuyor. Bunun yanısıra bu ürünler, sadece cilt yüzeyinde değil cilt altına da etki ettiğinden  cilt profilinde iyileşme sağlıyor.

Firmayı kısaca tanıdıktan sonra denediğim ürünlere gelelim:

 

Dry Skin Day Vitalizer

 WP_20151117_12_45_43_Pro

 

Bu ürün kuru ciltler için günlük bir nemlendirici bakım kremi. Kuruluktan kaynaklanan çizgileri pürüzsüzleştirmeyi amaçlamış. Ciltteki nem depolarını yeniliyor ve cildi tazeliyor.

Yağlı bir yapısı yok, kolay ve hızlı şekilde emiliyor. Sürdükten sonra verdiği aydınlık etkiyi çok sevdim. Makyaj için güzel bir zemin oluşturuyor.

 

Dry Skin Eye Zone Gel

 

WP_20151117_12_46_44_Pro

 

Bu jel ürün de yine kuru ciltler için hazırlanmış göz çevresi nemlendiricisi.  Kuruluğa bağlı olarak oluşan kırışıklıklara, koyu halkalara ve şişkinliğe karşı güçlü bir nem tutucu özelliği var. Anında nem ve yumuşaklık veriyor. Sürdüğünüz anda göz çevrenizde serin ve tazelenmiş bir his yaratıyor. Buzdolabında saklarsanız verdiği serinlik hissi artıyor ve (özellikle sabahları şiş gözlerle uyananlar dikkat) anında canlandırıcı etki sağlıyor. Benim gibi lens kullanıyor veya bilgisayar karşısında saatlerce oturuyorsanız gün içinde de ihtiyaç duyduğunuz anda, parmak uçlarınızla hafifçe  göz çevrenize uygulayabilirsiniz.

 

WP_20151117_12_55_14_Pro

 

 

Radiand Firming Tonic

 

 

WP_20151117_12_47_53_Pro

 

Bu tonic tüm cilt tipleri için uygun.  Cildi adeta bir süpürge gibi derinlemesine temizleyip arındırarak ardından uygulayacağınız ürünün emilim kapasitesini arttırıyor.  Cildiniz daha pürüzsüz ve gergin görünüyor. Ph değeri  cildinize uygun.

İçeriğinde çözülebilir kollajen bulunuyor. Sürdüğünüz anda cildi toparlayan, tazeleyen bir his veriyor.

Ayrıca bu  toniği hassas göz çevrenizde ferahlatıcı bir etki için kompres olarak da uygulayabilirsiniz. Ben özellikle yoğun bir gün ardından gece programım varsa, bir pamuk ped üzerine hafifçe dökerek gözlerimin üstünde bir 10 dk. bekletiyorum. Ardından göz jelini de uyguladığımda anında göz çevremde canlanma ve toparlanmayı hissediyorum.

 

 

De-Age & Re-Lift Cream

 

WP_20151117_12_49_28_Pro

 

Bu krem derinlemesine etkili, cildi yenileyen ve sıkılaştıran bir ürün. Cildin sıkılığını ve esnekliğini arttırıyor ve cildin yaşlanmasını önlüyor. Ben bu ürünü gece kremi olarak kullandım. Akşamları cildimi temizledikten sonra yüz, boyun ve dekolte bölgesine  uyguladım. Sabah oldukça dinlenmiş bir canlı bir ciltle uyandım. Makyaj altı bazı olarak da kullanabildiğini okumuştum. Gerçekten verdiği nemli ve pürüzsüz doku nedeniyle makyaj altında rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün.

 

Optimal Tinted Complexion Cream (medium)

 

WP_20151117_12_50_19_Pro

 

Bu ürün SPF10 içeren bir renkli nemlendirici.  Cildi nemlendirirken güneş, rüzgar gibi hava koşullarına karşı da koruma sağlıyor.

Göz bölgesi de dahil olmak üzere tüm yüze uygulanabiliyor. Cildim çok açık renk olduğu için medium rengi başta koyu gibi görünmüştü. Ancak cildimde kolayca dağıldı. İyi bir makyaj altı bazı. Fondöten kullanmak istemediğim günlerde sadece bu ürünü kullanmak bana yeterli geliyor. Hem ufak tefek renk eşitsizliğini ortadan kaldırıyor, hem de istediğim nemli ve canlı görüntüyü sağlıyor.

WP_20151117_12_56_53_Pro

 

Denediğim ürünleri oldukça beğendim ve uyguladığım süre boyunca cildimde hiçbir sorun yaşamadığım gibi oldukça olumlu sonuçlar aldım. Özellikle Day Vitalizer  ve Radiant Firming Tonic ilk fırsatta almak istediğim ürünler oldu.

Siz de denemek isterseniz ürünler e online olarak buradan  ulaşabilirsiniz.

Bu ürünleri deneme fırsatı verdikleri için Janssen Cosmetics’e ve  Sevgili Ümran’a teşekkür ederim.

Sizin de denediğiniz ürünler varsa yorumlarınızı okumak isterim 🙂

 

trendyandfriendly

21 Comments

  1. canım hepsini çok güzel ve titizlikle anlatmışsın çok teşekkür ederim, memnun kalmana ço ksevindim 🙂

  2. markanın bir sürü testerı var bende de ama daha deneyemedim ama iyi marka diye biliyorum..

  3. merhaba bende bu ürünü araştırıyorumda memnunmusunuz acaba
    janssen ile kore kozmetiği arasında kaldım

  4. merhaba bende bu ürünü araştırıyorumda memnunmusunuz acaba
    janssen ile kore kozmetiği arasında kaldım

    • Merhaba, ürünleri kullanarak yorumlarımı yazdım. Kore kozmetiği çok geniş bir yelpazede. İyi markalar da var, sıradan olanlarda. Seçtiğiniz marka önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.