Kerastase Saç Bakim Ürünleri

Kerastase

 

Kerastase, yıllardır saç bakımı sektöründe faaliyet gösteren dev bir firmadır. Saç dökülmeleri, kepek problemleri, saç derisi, yıpranma ve kuruma gibi daha birçok problem ile baş edebilmeyi hedeflemektedir. Hem ülkemizde hem de dünyada geniş bir satış yelpazesine sahip olan marka, hemen her kesimden insanın kullandığı ürünleri sunmaktadır. Maske, şampuan ve saç kremi gibi ürünlere çeşitli tonik, losyon ve serum ilave eden Kerastase firması, bu sayede birden fazla problemi tek ürünle aşma fırsatı sunuyor.

Saçın genel sağlığını korumak için özel olarak geliştirilmiş ürünler ve günlük bakım imkânı sağlayan serumlar sayesinde, neredeyse tüm saç problemleri ile baş etmeyi hedefleyen firma bu konuda oldukça başarılı ve etkili sonuçlar elde etmiştir. Kerastase ürünleri, iki seri halinde sergilenmektedir ve köklü bir kozmetik firmasıdır. Bu serilerden ilki yapılandırıcı seridir. Bu seride bulunan ürünler çeşitli amaçlarla kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Saçları yeniden şekillendiren fön losyonu, saç diplerine hacim sağlayan jel, saç tellerini daha kalın yapan sprey jel, hacim kazandıra lüks köpük, çok amaçlı ve şekillendirici krem, hareketli ve göz alıcı bukleler için şekillendirici jel, yenilikçi fön jeli, bukleleri daha belirgin hale getiren su bazlı köpük ve deniz tuzundaki mineraller ile zenginleştirilen sprey bulunmaktadır. İlk serisi genel olarak saç şekillendirme ve güzelleştirme adına ürünler içermektedir. Diğer serisi olan ve saç bakımı ürünleri bulunan son dokunuş serisi de, tüm saç problemleri ile baş edebileceğiniz özel spreyler içermektedir. Bu seride bulunan LAQUE NOIRE neme karşı kalkan görevi gören sabitleyici bir spreydir. VIP POWDER krepe etkisi yaratan pudralı bir spreydir. LAQUE COUTURE füzyon etkisi ile saçları sabitleyen etkili bir spreydir. FIX FABULOUS saçın çeklini sabitleyen çok güçlü bir sabitleyici spreydir. Son olarak AGLOSS APPEAL saçlarınıza anında parlak stil kazandıran bir spreydir.

Tüm dünyada güvenle kullanılan Kerastase saç bakım ürünleri, 7’den 70’e hem erkek hem de bayanlarda en yaygın kullanılan saç bakım ürünleridir. Sizde saçlarınıza kısa sürede doğalık, sağlık, hacim ve sağlamlık kazandırmak istiyorsanız, hemen bu ürünleri kullanarak kısa zamanda saçlarınızı dilediğiniz seviyelere güvenle taşıyabilirsiniz.

 

 

 

trendyandfriendly

5 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.