Kiehl’s 365AVM’de Açıldı!

 

 

Hepimizin yakından takip ettiği Kiehl’s Ankara’daki 2.mağazasını geçtiğimiz Cumartesi günü 365 AVM’de keyifli bir organizasyonla açtı.
Armada açılışına gidemediğim için bu açılışı kaçırmak istemedim. Saat 12.00 de başlayan Açılış Partisi’nde pekçok blogger arkadaşımla biraraya geldik. Hepsi birbirinden güleryüzlü ve ilgili uzmanlara cilt analizlerimizi yaptırdık, tavsiye ettikleri ürünleri denedik ve merak ettiğimiz ürünlerle ilgili detaylı bilgi alma fırsatı bulduk.
Kiehl’s  tam 160 yıl önce NewYork’ta bir eczane olarak kurulmuş. Tarihçesini incelediğinizde, kuruluşundan bugüne dek çok önemli ve ilginç adımlar attığını göreceksiniz.
Cilt, vücut, saç ve erkek bakımına yönelik ürün grupları var. Uzmanlar cildinizi inceleyerek ihtiyacınızı belirliyorlar. Mağazaların pek sevmediği tester verme konusu, burada geçerli değil. İhtiyacınıza uygun ürünlerin deneme boylarıyla ürünü test etme imkanınız var.
Ayrıca  “Geri Dönüştürün Ödüllendirilin Programı” ile boş Kiehl’s kutularınızı değerlendirebilirsiniz.  Boş ürün kutularınızı mağazaya getirdiğinizde hediyenizi alabilirsiniz.
Ben de günün sonunda cildim için uygun bulunan ürünlerin testerlarından aldım ve hemen denemeye başladım.
Nazik davetleri için Duygu hnm’a, gün boyu bizimle ilgilenen Kiehl’s Mağaza Müdürü Sema Hnm. ve İstanbul’dan gelen  Eğitim Md. Sedef Hnm.’a   tekrar teşekkür ediyorum.
ojecanavarı’na resim için tşk.ler :))

 

365 Kiehl’s  tam yolumun üstünde, çok sık görüşeceğiz gibi görünüyor :))

admin

10 Comments

  1. blog hayatına yeni başlamaya çalışan ve Ankara'da yaşayan biri olarak ilk sizinle karşılaşmak ne kadar da keyifli oldu:) Hele ki Kiehl's markasına da yeni yeni alışan biri olarak fikir alışverişi yapmak mutluluk verici olacak:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.