KIKO Long Lasting Stick – 04 Golden Chocolate !

InstagramCapture_61efc5aa-5455-4c32-8899-9347c3331a70

Bildiğiniz gibi İtalya seyahatimi tüm detaylarıyla adım adım yayınlıyorum. Ancak birçok arkadaşımın kozmetik alışverişimi merakla beklediğini biliyorum 🙂 Gezi yazılarına ara verip azıcık kozmetikle devam edelim diyorum 🙂

Biz kozmetikseverlerin İtalya deyince ilk aklına gelen KIKO oluyor tabii ki. Ülkemize geleceği günü heyecanla beklerken, benim aldıklarım da size fikir versin diye düşündüm.

 

WP_20150922_17_52_37_Pro

ROMA

 

KIKO mağazaları, İtalya’da çok sık karşınıza çıkıyor. Flormar, GoldenRose ayarında diye düşünenler var bence kesinlikle çok daha kaliteli.

Her mağazada farklı bir ürün grubunun indirimde olduğunu gördüm ve alışverişimi bu yönde yaptım. Çünkü Euro’nun inanılmaz yükselişi alışveriş hayallerimi ciddi anlamda baltaladı.

 

 KIKO’dan ilk ürünümüz en sevilen ürünü Long Lasting Sticks (dayanıklı kalem farlar) 04 Numara – Golden Chocolate !

WP_20151105_15_26_07_Pro

WP_20151105_15_26_37_Pro

 

 

Yerli yersiz makyaj ürünlerine para yatıran kendime sesleniyorum: akıllı alışveriş yapmanın sırası mıydı??Keşke bu kalem farların bulunduğu bütün reyonu alsaymışım. Hayatımda bu kadar dayanıklı ürün görmedim arkadaşlar. 8 saate kadar kalıcı olduğu söyleniyor ama bence tam sür ve unut tarzı bir ürün.

 

WP_20151105_15_27_47_Pro

 

Göz kapaklarım yağlı değil, normalde de fazla akma bulaşma yapmaz. Bu kalemlerle tek başına  sorun yaşamadığım gibi, bazla birlikte kullandığımda temizleyiciyle bile zor çıkartıyorum.

Yaklaşık 35 rengi var. Benim seçtiğim 04 numara Golden Chocolate, içinde altın ışıltılar barındıran  kahverengi. Bazı bloglarda simlerin gün içinde yüze bulaştığı falan yazılmış ama ben böyle bir sorun yaşamadım, zaten yoğun ve iri simler değil. Güneşte belli olan bir ışıltısı var. Oldukça pigmentli ve fırçayla kolayca  dağıtılabiliyor (sürdüğünüzde dağıtmanız lazım, beklerseniz sabitleniyor)

 

kiko

 

Normalde satış fiyatı 12 Euro idi. Ben indirimde 7 Euro’ya aldım. Şimdilik elimizden gelen markanın biran önce ülkemize gelmesini dilemek.

Sizin deneyip tavsiye edeceğiniz renkleri de duymak isterim.

trendyandfriendly

20 Comments

  1. Kiko ürünlerinin en çok bu stick farlarını merak ediyordum doğrusu. Yazınız ışık tuttu ve fırsatını bulduğum anda alacağım bir ürün. Teşekkürler 🙂

  2. Nilgün’cüm hepsini mutlulukla kullan aldıklarının.Göz kalemleri şahane görünüyor gerçekten.Gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum bende 😉

  3. Yurt dışına çıkınca ben de mutfak ürünlerinden, pastanelerden kendimi alamam 🙂 İyi günlerde kullanın ürünlerinizi, sevgilerimle.

  4. evet ben de bu yazıları hevesle bekliyordum :-)) kiko gelse keşke bir an önce gerçekten güzel ürünleri var..

  5. İtalyaya gitmek hiç kısmet olmadı. Gidersem ilk arayacağım marka olacak 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.