Kiko Rebel Romantic !

WP_20151202_13_11_11_Pro

 

Kiko’dan bu yazımda size tanıtacağım ürünler  “Limited Edition” serilerinden Rebel Romantic  koleksiyonuna ait bir ruj ve göz kalemi.

 

WP_20151202_13_24_42_Pro

 

Kiko’nun bu özel serileri,  hem şık ambalajları hem de high-end markalarla yarışacak güzellikteki yapılarıyla göz dolduruyor. Bu seride klasik siyah ambalajların yerini  pembe/altın rengi almış. Ruju ben aldım, göz kalemini ise hediye ettiler. Daha önce de bahsettiğim gibi, yurtdışında kozmetik alışverişi yaparken blogger olduğumu söylediğimde gerçekten büyük ilgi gösteriyorlar. Hem uygulama, hem tester ve hediyeler konusunda oldukça bonkör davranıyorlar.

 

WP_20151202_13_13_40_Pro

 

Koleksiyonda 6 renk ruj bulunuyor. Benim seçimim  Intensely Lavish – 01 numaralı Lusty Peony!  Hergün kullanabileceğim, tam dudak renginde bir ton olmasını tercih ettim. Birbirinden güzel şarap tonlarında da  aklım kalmadı değil. Kapağı mıknatıslı, altın rengi ambalajı, zarif kabartmalarıyla çok şık görünüyor.

 

WP_20151202_13_15_24_Pro

 

Kremsi saten yapıda. İçeriğinde orkide özü ve mısır yağı bulunuyor. Yapısı yumuşacık, kolaylıkla sürülüyor ve tam rengini veriyor. Tek başına oldukça kalıcı, kalemle birlikte kullanıldığında ise uzun süre tazelemeye ihtiyaç duymadan dayanıyor. İmkanınız olursa  veya  denk gelirseniz bu serinin rujlarını mutlaka deneyin derim. Satış fiyatı 6.90 Euro’ydu ve karşılığını fazlasıyla veren bir ruj.

 

WP_20151202_13_17_09_Pro

 

Göz kalemine gelirsek, yine aynı koleksiyondan Colour Definition –  05 Splendid Emerald! Zümrüt yeşili, mat,  oldukça pigmentli,  sürümü yumuşacık.

 

WP_20151202_13_20_24_Pro

 

Asansörlü ve kapağın içindeki kalemtraşı sayesinde açma derdi olmayan, oldukça konforlu bir kalem. Serideki bütün renkler alınır. Benim gözkapaklarım yağlı değil,  çok akma bulaşma sorunu yaşamam. Bu kalemde de durum aynı, baz kullanmadan da rahat kullandım. Ancak yağlı göz kapaklarında, yumuşak yapısından dolayı  akabilir diye düşünüyorum, baz kullanılması iyi olur. Kalemin satış fiyatı 5.90 Euro’ymuş ancak dediğim gibi bana hediye edildi.

 

WP_20151202_13_59_09_Pro

 

Limited Edition serilerinin  fiyatları klasik KIKO ürünlerine göre biraz daha fazla oluyor.

Ancak denediğim ürünler için her kuruşuna değer diyorum ve klasik KIKO kapanışını yapıyorum:

Biran önce gelmelisin!!!

 

 

 

 

 

 

trendyandfriendly

38 Comments

  1. Ay evet bir an önce gelmeli yaa… Rujun her şeyine bayıldım! Bir daha yurt dışında alışveriş yaparken blogger olduğumu söyleyeceğim, bakalım şansım yaver gidecek mi? 🙂 Öperim çok!

    • çok teşekkür ederim..Kiko konusunda senin tüyoların çok işime yaradı..blogger olduğunu kesin söylemelisin…çok farklı davranıyorlar 🙂 öpücük kocaman 🙂

  2. Bana da denemek hiç kısmet olmadı ama ilk seyahatimde alacaklar listemde ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.