Lila Kutu’dan: NONIQUE 24 saat Etkili Nemlendirici Krem


Yeni bir Lila Kutu alışverişiyle karşınızdayım.Bir şeyden memnun kaldığım zaman takıntı haline getiriyorum huyum bu :))) 
Nemlendiricim azalmıştı, yeni bir marka denemek istedim. Yavaş yavaş organik ürünlere kaymaya başladığım için NONIQUE markasına şans verdim. 
Nonique ürünleri taze tropikal meyvalar, az bulunan botanik bitki özleri, organik sertifikalı bitki yağlarının formülize edilerek hazırlanıyormuş. Hayvanlar üzerinde test edilmiyor, içeriğinde zararlı maddeler bulundurmuyor.

Ürün seçenekleri arasından 24 saat etkili  Yoğun Nemlendirici Kremini seçtim.

Ürünün açıklamasında şöyle yazıyor:
Taze Ihlamur ve Yeşil zeytin kokuludur. Çok kuru ve yıpranmış ciltlere önerilir. 24 saat boyunca yaşanan nemsizliği, çizgi ve kırışıklığı azaltmaya, cildin daha genç yeniden canlanmış ve ışıltılı görünmesine yardımcı olur. Kullandıkça cilt daha sağlıklı görünüm 
alır.

Kremin yoğun bir yapısı var. Özellikle kuru ciltler için çok uygun olduğunu düşünüyorum. Benim cildim normal ama yazın güneş ve sıcaktan daha fazla neme ihtiyacı olduğunu hissettiğimden bunu tercih ettim. Yoğun yapısına rağmen ciltte yağlı, yapışkan bir his bırakmıyor. Çok çok hafif, limonlu ferah bir kokusu var. Kolayca emiliyor. Henüz 2-3 gündür kullanıyorum ancak cildimi yumuşacık yaptığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Fiyatı bence çok uygun  26,99 TL . Aynı markanın göz kremlerini de denemek istiyorum.
Lilakutu bu ürünümle birlikte, kendi seçtiğimin haricinde bir sürü tester da göndermiş. Onlar için de ayrı bir post hazırlayacağım.

admin

3 Comments

  1. seçimin çok hoşuma gitti.nonique muhteşem bi markadır.elindeki numuneler aynı markaysa onları da denedikçe hemen tanıtırmısın canım?gözde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.