Limonian Oseque Silk Body Peeling

 

 

Birbirinden  güzel Kore güzellik ürünlerini bizlerle buluşturan Limonian sitesini artık hepiniz tanıyorsunuz. Biz de bu haftaki #birürünüçyorum  yazımız için  Limonian’dan yenilenen bir ürünü seçtik : Oseque Silk Body Peeling – Gomaj tipi vücut peeling jeli!

 

 

Oseque Silk Body Peeling, Limonian’ın en sevilen vücut bakım ürünlerinden biri. Jel şeklinde bir peeling ama tanecikli değil “Gomaj” tipi. Yani vücuttaki ölü deriyi tahriş etmeden silgi gibi silerek temizleyen bir ürün.

200 ml. lik farklı tasarımda bir ambalajla geliyor. Daha önce beyaz olan bu ambalaj artık haki/yeşil renkte. Renksiz şeffaf bir jel. İçeriği ise gayet güzel. İçeriğindeki yeşil çay, krizantem, papaya, amber çiçeği ve keklik üzümü yaprağı gibi bitkisel özler, cildin nem dengesini bozmadan ölü derilerden arındırıp, canlı, parlak ve nemli bir görüntü sağlıyor.

 

 

Ürünü ister kuru ister ıslak ciltte kullanabilirsiniz. Benim tercihim ıslak kullanım. Duşta önce cildimi ıslatıp, elime bir miktar üründen alarak dairesel hareketlerle masaj yaparak uyguluyorum. Özellikle dirsekler ve dizler gibi bölgelere yoğunlaşıyorum.

 

 

Birkaç dakikalık masajla ürün etkisini gösteriyor.  Sanki ipek kese ile kese yapmış gibi bir etkisi var. Durulandıktan sonra cildinizdeki nemli kadifemsi yumuşaklığı hissediyorsunuz. Ben yine duşta son adım olarak yağ uygulamamı ihmal etmiyorum tabii. En güzel yönü  ise  cildinizde herhangi bir kızarıklık, tahriş, hassasiyet hissetmiyorsunuz. Bu benim gibi hassas ciltler için büyük rahatlık.

 

 

Çok hafif, bitkisel bir kokusu var bunu cildinize masaj yaparken hissediyorsunuz. Ancak suyla durulandıktan sonra herhangi bir koku kalmıyor. Yani koku hassasiyetiniz varsa bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Benim  severek kullandığım ve benim gibi cilt hassasiyeti olan kişilere gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir peeling.

Limonian sık sık kendi sitesinde ve trendyol gibi satış sitelerinde indirimlere giriyor. Denemek için bu fırsatları kaçırmayın derim.

Bu ürünle ilgili Sevgili Gül’ün   yorumlarını  okumak için

http://www.buraliolmayanlarlokali.com/

 Sevgili İrem’in  yorumlarını okumak için

http://audreyinsekerleri.blogspot.com/

 

trendyandfriendly

4 Comments

  1. yüzüme de arada kullanıyorum ben gomaj peeling çok eskiden beri o nedenle çok severim bu yapıdaki ürünleri bunu da uzun zamandır zevkle kullanıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.