Limonian’dan Cyber Shine Temizleyici Oksijen Maskesi

 

Limonian markasıyla   #bloggerlareşleşiyor etkinliğindeki eşim Sevgili Realistyazar sayesinde tanıştım. Gönderdiği paketimden çıkan testerları çok beğenince araştırıp ürünleri denemek istedim.
Firmayla iletişime geçtiğimde iki ürünlerini denemem için gönderdiler.  Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum artık gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki muhteşemler !
Limonian  2013 yılında kurulup Güney Kore‘den kozmetik ithalatı yapan yeni bir firma. Türkiye‘de daha tanınmayan ama Kore‘de çok satılan yeni kozmetik ürünleri Türk tüketicilerle tanıştırıyorlar. Firmayla ilgili tüm detayları burada bulabilirsiniz.
Gelelim ürünümüze : Cyber Shine Temizleyici Oksijen Maskesi !
Cildimin oldukça hassas ve alerjik olduğundan hep bahsediyorum. Genelde bu tarz temizleyicileri pek tercih etmiyorum çünkü cildimi çok kurutuyorlar. Ancak hepsi bu harika ürünle tanışana kadardı. Tekrar söylüyorum mutlaka denemelisiniz !
Ürün pompalı şişede ve  jel formunda.  Kullanımı oldukça hijyenik.
Makyajınızı temizlemek için önce cildinizin kuru olduğundan emin olarak  (suyla temas etmeden)
4-5 kez pompayla elinize ürünü alıp yüzünüzün farklı noktalarına uyguluyorsunuz. Havayla temas edince    (20-30 sn. içinde)  ürün köpürmeye başlıyor.
Hafifçe masaj yaparak tüm yüzünüze ürünü yayıyorsunuz ve yine 30 sn. kadar bekleyip suyla duruluyorsunuz.
Cildinizi tertemiz ve bebeksi hissediyorsunuz. Fazla söze gerek yok aslında resimde herşey belli 🙂
Derin temizleyici olmasının yanısıra, siyah noktalara iyi gelmesi, cildi beyazlatma özelliği, peeling etkisi ve sebum kontrolü sağlaması, ilk kullanımda bile cildinizi mükemmel hissetmenize neden oluyor.
Sözün kısası Cyber Shine bende alışkanlık yaptı. Makyaj dolabımda başköşede yerini aldı.
Ürünün satış fiyatı  Limonian’da 38 TL. Buradaki formu doldurup temsilci de olabilir, indirimler alabilirsiniz. Tüm detaylar sitede mevcut. Ayrıca firma çok ilgili merak ettiğiniz tüm soruları anında yanıtlıyor.
Sizin de denediğiniz ürünler varsa paylaşımlarınızı bekliyorum 🙂

 

admin

14 Comments

  1. Ayh canim yaaaa cok mutlu oldum begenmeneeee bende bayilarak kullanıyorum su ana kadar tum ürünlerine bayilarak kullandim ^*^ suan highteach fondöteni deniyorum ama en cok minik cookieli kremlerini denemek istiyorum bakalim bakalim

  2. Limoniana bende üyeyim ve en çokta bu ürünü için üye olmuştum.Ama yoğunlukta sipariş vermek kısmet olmadı.Yorumlarınızı merakla takip ediyorum.Sevgilerle.

    • çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için, inşallah denediğinizde benim kadar memnun kalırsınız. sevgiler

  3. Pingback: Limonian

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.