Limonian’dan Misoli Collagen Hydrogel Eye Patch Göz Maskesi

 

 

Bugün  #cildinegöreseç konseptimize uygun olarak sizlerle Limoniandan seçtiğimiz göz maskelerini paylaşmak istedik.

Kore kozmetiğinin Türkiye’deki online alışveriş sitesi olan limonian.com,  farklı sorunlara yönelik farklı marka ve çeşitlerde göz maskeleri getirmiş.

*Misoli – Kolajen Özlü Hidrojel Göz Maskesi

*Misoli – Gold Hydrogel Göz Maskesi  (Sevgili İrem‘in inceleme yazısı burada)

*Petitfee –  Altın ve EGF Özlü Göz Maskesi (Sevgili Gül‘ün inceleme yazısı burada)

 

 

Benim denediğim maske Misoli markasının Kolajen Özlü Hidrojel Göz Maskesi!

Maske plastik kavanozun içinde 60 adet (30 kullanımlık) geliyor. İçinde daha hijyenik kullanım için minik bir spatulası da bulunuyor. Kutuyu açtıktan sonra 2 ay içinde tüketmeniz gerekiyor.

 

.
.
Ben yüzümü yıkayıp kuruladıktan sonra, kutudan çıkan spatula yardımıyla jelleri gözaltlarıma uyguluyorum. Hydrojel yapısından dolayı kolayca yüzünüze oturuyor. Yaklaşık 20-30 dk. kadar gözaltlarımda bırakıyorum. Bekledikçe maskedeki nem cildinize nüfus ediyor ve maske incelerek kurumaya başlıyor. Sonrasında maskeyi yüzümden alıp, kalan jeli cildime yediriyorum. Gündüz ekstra kreme ihtiyaç duymuyorum ancak gece bakımında üstüne göz kremimi  uyguluyorum.
Makyaj öncesinde de  yine bu maske ile gözaltlarımın iyice nemlenmesini sağlıyorum. Gözaltlarımda maskeyi bekletirken göz makyajımı tamamlıyorum. Sonrasında ten makyajıma geçtiğimde, gözaltlarım iyice neme doyduğundan daha yumuşak ve pürüzsüz görünüyor.
Eğer isterseniz hızla nem veren bu maskeyi alın, dudak çevresi , hatta boynunuza da uygulayabilirsiniz.
.
.
.
Bu maske özellikle kurumuş göz çevresini besleyerek kırışıklık görünümü azaltmayı hedefliyor. Kullandığım süre boyunca gerçekten göz çevreme iyi nem verdiğini gözlemledim.
Yoğun göz makyajı yaptığım zamanlarda, makyajı temizledikten sonra göz çevremi rahatlatmak için maskeden yararlandım. Hem anında serinlik vererek ferahlatıyor, hem de ertesi gün dinlenmiş, rahatlamış  bir ciltle uyanmanızı sağlıyor.
Yorgunluk sebebiyle başlayan gözaltı morluklarına iyi geldiği belirtilmiş. Benim gözaltımda bu tarz bir problemim olmadığı için bu konuda bir sonuç paylaşamıyorum.

Sonuç olarak çok severek kullandığım bir ürün oldu. Diğer gözaltı maskeleri yorumlarını da arkadaşlarımızn bloglarında okuduktan sonra mutlaka yeni sipariş vereceğim.

Limonian’da sık sık uygun kampanyalar yapılıyor, siz de bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

 

trendyandfriendly

8 Comments

  1. Geçen yıldan beri bu maskelerin bağımlısı oldum diyebilirim 🙂 İndirimleri takip etmeli her çeşidini denemek için 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.