Limonian’dan OSEQUE High end Touch BB Kremli Fondöten

 

Limonian ile ilgili ilk yazımı burada paylaşmıştım.
Denediğim ikinci ürünleri ise High-EndTouch BB Kremli Fondöten. 
BB kremleri genel olarak seviyorum, ancak mevsim geçiş dönemlerinde cildim fazlaca kurumaya başladı. Ne kadar iyi nemlendirsem de BB’lerin cildimdeki duruşundan memnun kalmadım. Ayrıca bazı markalarda ciddi renk sorunu yaşadım. Ancak bu denemeler sonucunda da karar verdim ki BB kremler konusunda Kore markaları tartışmasız 1 numara. Bu krem de onlardan biri.

 

Ürünün sünger bir roll-on başlığı var. Önce bununla fondöten rahat sürülmez diye önyargıyla baktım. Birkaç denemeden sonra elim alıştı, ancak burun kenarları gibi yerlere yine parmaklarla müdahale gerekiyor.
Roll-on’un yanındaki düğmeye birkaç kez bastığınızda ürün süngere geliyor. 6-7 pompa tüm yüz için yeterli.
Sünger antibakteriyel özelliğe sahip. Ancak yıkamak istediğinizde kolayca takılıp çıkarılabiliyor.

Bana gönderilen 21 Light Beige rengi. Birebir cildime oturdu ve içinde hiç grilik barındırmıyor. Gün boyu bozulma ve grileşme yapmadan canlı ve parlak bir görünüm sağladı. Kapatıcı özelliğini ise  aşağıdaki resimde  rahatça görebilirsiniz.

 

İçeriğine ve özelliklerine  gelirsek :
Bu kremin cildi beyazlaştırma, kırışıklıkları tedavi etme ve UV koruma (SPF 34) özelliği  var

İçeriğindeki Ronaflair ince çizgileri tedavi ediyor ve cilde volumlü ve canlı bir görünüm sağlıyor.

Yine içeriğinde bulunan birçoğunuzun bildiği Propolis doğadaki en güçlü antibiyotik özelliği ile cilde hem gün boyu koruyor, hem de sebumları da kontrol altında tutarak cildin temiz görünmesini sağlıyor.

Ayrıca pekçok yararlı maddenin yanısıra 6 çeşit bitkisel kök hücre (yeşil çay, domates, pirinç, havuç, kaktüs ve nilüfer)  de bulunuyor. Bu maddelerle  hasar görmüş cildi onarıyor, besliyor, koruyor ve nemlendiriyor.

Cildimde bu konfora o kadar alıştım ve sevdim ki bir süre bu ürünü değiştirmeden kullanacağım.

Ürünün satış fiyatı 30 ml için 45 TL.  Ayrıca buradan üye olabilir indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Cadı Krem ve Kurabiyeli el kremleri sıra size geliyor :))

 

admin

14 Comments

  1. çok ilginç bir ürün 🙂
    cildindeki duruşunu çok beğendim, kore ürünleri meraklısı olarak bu marka nasıl gözümden kaçmış şaşırdım :/

    • kesinlikle haklısın, ben de kremleri çok merak ediyorum özellikle Cadı Krem, ismi bile al beni diyor :))

  2. birkaç ürün bana da gelecek,memnun kalmış olman,bana da yol gösterdi 🙂 firmanın getirdiği ürünler gerçekten kaliteli zaten kore'de çok satış yapan ürünler,sahibiyle de tanıştım birçok ürün hakkında bilgi aldım,hatta daha güzel ürünleri de yakında gelecekmiş 🙂 kullanmadan önce,olumlu bir yorum görmek güzel oldu, güzel günlerde kullan 🙂 🙂

  3. Nilgün'cüm önceden bilmediğim bir markaydı.Yazın sayesinde öğrenmiş oldum.Kapatıcılığı hiç fena görünmüyor.Güle güle kullan canım 🙂

  4. Nilgüncüğüm, Limonian sayfasında ayrıca bir BB krem daha var. Burada bahsettiğin üründen farklı sanırım.. Onun hakkında ne düşünüyorsun? bu bb krem ve cadı kremini ve temizleyiciyi deneyeyim diyorum :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.