L’Occitane Overnight Reset Serum

 

Bir süre önce L’occitane intagram hesabından katıldığımız  bir yarışmada  kazandığımız Immortelle Overnight Reset Serum bu hafta #birürünüçyorum yazılarımızın konusu oldu.

“Cildinizi 1 gecede resetleyin” gibi  iddialı bir sloganı olan ürünü  yaklaşık 3 ayda  kullanıp bitirdim, işte benim yorumlarım.

 

 

Reset serumun, içindeki üç aktif içeriğiyle cildinizi daha ilk geceden yenilemeye başlayacağı ve  bir gece sonunda bu farkı hissedeceğiniz söyleniyor. 1 gecede büyük bir mucize beklemeyin ama gerçekten kullandığım ilk günden itibaren cildimdeki olumlu etkisini gözlemledim ve serumu çok sevdim.

 

 

Serum 30ml lik   pompalı cam şişede geliyor. İlk anda göze çarpan altın baloncuklar. Bu baloncuklar serumun içinde eriyen  meşhur  Immortelle (Ölmezotu) esansiyel yağı. “Yağ” sizi yanıltmasın asla cildinizde yağlı bir doku hissetmiyorsunuz. Cildinize uygularken eriyip kalıntı bırakmadan yok oluyorlar. Hafif ve çok güzel bir çiçek kokusu var.

 

“Ölmez Otu (Immortelle) ebedi çiçek olarak tanınır: koparıldıktan sonra bile asla solmaz.

Organik esansiyel yağı eşsiz yaşlanma karşıtı özelliklere sahip aktif moleküller açısından zengindir.

On yıldan daha uzun bir süre önce L’OCCITANE Korsikalı Ölmez Otu’nun-inanılmaz yüksek yoğunlukta etkin içerik içeren yegâne çeşit- olağanüstü yaşlılık karşıtı gücünü ortaya çıkartıp patentlemiştir. 

Cilt için tam bir yaşlanma karşıtı çözüm sunan Ölmez Otu koleksiyonu için L’occitane sitesini ziyaret edebilirsiniz”

 

 

Serumu her gece güzelce temizlediğim cildime, göz çevrem hariç uyguluyorum. 1-2 pompa ürün rahat rahat  tüm yüze ve boynuma yetiyor. Sonrasında normal cilt bakım rutinimi (göz kremi, gece kremi vs) uyguluyorum. Az miktarda ürün yeterli geldiğinden 30 ml.lik şişe 3 ay rahat rahat gidiyor.

 

 

Cildim çok kuru ve hassas. Önemli bir kırışık problemim yok ancak her kadın cildinin çok daha yumuşak, pürüzsüz, diri ve aydınlık  görünmesini  ister.  Bu serumu kullandığınız ilk gecenin sabahında  (üstüne ekstra nemlendirici bile kullanmadan) daha dinlenmiş ve canlanmış yumuşacık bir ciltle uyanıyorsunuz.  Kullanmaya başladıktan bir hafta sonra cildimin daha nemli,  aydınlık ve canlı olduğunu gözlemledim. Dediğim gibi derin kırışıklarım zaten yok, ancak cilde verdiği nem ve dolgunluk ile ince mimik çizgilerinde de gözle görülür fark yarattı. Sonuç olarak çok severek kullandığım serumlarıma bir yenisini daha ekledim.  Fiyatı maalesef biraz yüksek olduğundan, serumun etkilerini  gözlemlemek için  önce 5ml lik deneme boyunu da tercih edebilirsiniz. 2 haftalık kullanıma rahatlıkla yeter.  Cildiniz benimki gibiyse çok seveceğinizden eminim.

 

 

Bu ürünün yağlı/karma ciltlerdeki etkileri için Sevgili İrem’in yorumlarını

http://audreyinsekerleri.blogspot.com/

Hassas ve alerjik ciltlerdeki etkileri için Sevgili Gül’ün yorumlarını

http://www.buraliolmayanlarlokali.com/

okumanızı tavsiye ediyorum.

 

trendyandfriendly

13 Comments

  1. Tüm vaadlerini gerçekleştiren bir serum. Ah bir de fiyatı makul bir seviyede olsaydı :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.