L’Oreal Infallıble Eye Paınt

IMG_5969

 

Geçtiğimiz hafta blogger arkadaşlarımla birlikte Kentpark Rossmann’da Loreal lansmanına davetliydik.

Yeni ürünleri tüm detaylarıyla dinleyip inceleme imkanı bulduk. Bu harika tanıtımın sonunda bizlere  yeni ürünlerle dolu paketler hediye ettiler. Bu ürünleri denedikçe sizlerle paylaşacağım.

IMG_6584

 

Bu ürünler içinden bugünkü konuğumuz  L’Oreal Paris Infallible Eye Paint –  102 Irresistible Rose!

Bu farların tanıtımı yapılırken bütün renklerine aşık olmuştuk. Almak istediğim renklerden biri de içinde çok hafif şeftalilik barındıran, bu tatlı pembeydi ve paketten çıkınca çok sevindim.

 

IMG_6589

 

Ürün likit rujlar gibi sünger aplikatörlü,  minik bir ambalaja sahip.

Sedefli ve oldukça pigmentli. Aşağıdaki swatch resminde de göreceğiniz gibi bu serideki farların tamamı çok yoğun pigmentli.

.

 

IMG_5934

 

Sürüldüğü anda fazla ıslak bir his bırakmıyor. Ancak kısa sürede sabitlendiğinden dağıtmak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Homojen yapıda dağıtılabiliyor. Farklı renklerle kolayca karıştırılabiliyor.

.

 

IMG_6595

 

Suya dayanıklı yapıda olduğundan, bir kez sabitlendi mi akma, birikme yapmıyor.  Ben sadece far olarak değil, aydınlatıcı olarak da kullandım ve çok sevdim. Yazın bronz tenlere çok yakışacak bir renk!

.

 

 

WP_20170424_16_34_11_Pro__highres

 

Önümüzdeki indirimlerde renklerine, yapılarına bayıldığım bu seriyi tamamlamayı düşünüyorum.

Sizin denediğiniz renkler varsa, önerilerinizi duymak isterim.

 

IMG_5937

trendyandfriendly

8 Comments

  1. En güzel rengi bu; bir de o tatlış içinde altın simler bulunan fümesi… indirimde azar azar toplarım o ikisini de diyorum. Güle güle kullan Nilgün’cüm, öperim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.