L’oreal Perfect Match Highlighter !

IMG_7480

 

Almanya seyahati ganimetlerimi yazmaya başlıyorum.

İlk ürünümüz henüz TR’ye gelmemiş olan L’oreal Perfect Match Highlighter !

Toplamda 3 renk tonu bulunan sıvı bir aydınlatıcı. Soğuk, nötr ve sıcak cilt tonları düşünülerek yaratılmış  Ice, Rosy ve Golden tonlarından benim seçtiğim Rosy Glow!

Ice rengi,  buzlu bir beyaz ve bana bile oldukça açık bir ton geldi, Golden ise yazın bronz tende güzel durabileceğini düşündüm. Aşağıda internetten aldığım bir swacth resmini paylaşıyorum.

 

How-To-Highlight-430-700x525

 

 

 

Ürünün  30 ml.lik tüp şeklinde bir ambalajı var. Tüpün incecik ağzı kremin elinize boca edilmesini önlüyor.

 

IMG_7483

 

Oldukça pigmentli yapısı nedeniyle az miktarda ürün, istediğiniz aydınlık etkisini vermeye yetecektir. Yapısı sedefli olsa da, güneş vurduğunda belli olan minicik ışıltılar mevcut. Oldukça kalıcı olduğunu söyleyebilirim.

 

IMG_7484

 

Cildinizde ince bir parlaklık için nemlendiricinizle veya fondöteninizle karıştırarak uygulayabilirsiniz.

 

IMG_7485

 

Daha vurucu bir aydınlık etkisi için -ki ben dahil çoğumuz bu etkiyi seviyor- fondötenden sonra, elmacık kemikleri, burun ucu, dudak üstü gibi yüzün yüksek noktalarına  uygulayabilirsiniz.

 

IMG_7481

 

Ürünü Müller mağazasından 9.95 Euro’ya aldım.

 

 

 

trendyandfriendly

14 Comments

  1. Azıcık Orgasm’a mı benziyor ne? Çok tatlı bir rengi varmış ve kalıcı olması da harika! Bu arada, H&M’e gidersen aklında olsun, orada bir sıvı highlighter keşfetti Zeynep… bana da tester yapıp vermişti, ooolaaay!!!! Bir buluştuğumuzda sana da ufak kaba koyup veririm hatta Nilgün’cüm, bit kadar kullansan bile cayır cayır yakıyorsun zira :))) Öptüm çok!

  2. Bu ürünün sendeki hariç, diğer iki rengi satılmaya başladı Nilgün’cüm. Ancak sanırım yine en kullanışlı rengi getirmemişler 🙂 Senin tercihin en mantıklısıymış gerçekten de, kalıcı olması da şahaneymiş 🙂 Ben de yılbaşına doğru gidebilirsem, aklımda olsun. Güle güle kullan! Öpüyorum 🙂

  3. Ya çok çok tatlı bir renkmiş bayıldım! Ben allık görevine atarım kendisini, yapı oalrak o görevi de görebilir gibi geldi. Ama Ice rengi mükemmelmiş benim için,en sevdiğim highlighter tonlarında! Project Pan yaparken geldiklerini duymaz olaydım ühüh =(
    Güle güle kullan Nilgüncüm, öpüyorum kocaman!

  4. Türkiye ye sadece pembe ve gold geldi o tam benlik buz rengi yok maalesef. Sanki hem aydınlatıcı hem allık gibi geldi kullanışlı olabilir ama sadece aydınlatıcı için fazla pembeymiş 🙁

  5. Aydınlatıcı hastaları derneği mi kursak acep? benim favorim sende görüp aldığım soft&gentle tabisii..ama fazlası da göz çıkarmaz sanırım…:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.