LR Health & Beauty’den Deluxe Far Paleti

Geçtiğimiz ay katıldığım GülshenDoğan ile 8 mart etkinliğindeki sponsorlarımızdan birisi de LR Health&Beauty idi. Güzel bir çanta içinde Delux  serisinden  bir far paleti, rimel ve gloss göndermişlerdi.

Ürünlerin parlak ambalajları çok şık. Ayrıca içeriklerinde silikon, parfüm ve sentetik yağ bulundurmaması artı puan.
Bu ürünlerden ilk denediğim aynalı şık kutusuyla hemen dikkatimi çeken  far paleti oldu.
Bu seri porselen makyaj serisiymiş.
Palette biri açık diğer üçü koyu tonda 4 renk baked/fırınlanmış far bulunuyor. Kutunun içinden çıkan uygulama kılavuzuyla nasıl farklı makyajlar yapabileceğiniz anlatılmış.
Farlar ıslak ve kuru kullanıma uygun. Genelde baz üstüne far kullandığım için kuruyken de yeterince verim alıyorum, ancak ıslak kullanımda renkler gerçekten harika duruyor ve çok tozutmuyor.  Hepsinin sedefli / ışıltılı olması ve  koyu tonları nedeniyle özellikle gece makyajlarına ve smokey makyajlara uygun bir palet.  En baştaki mürdüm rengi favorim 🙂

 

Elimde altta baz olmadan uyguladığım farların günışığında çekilmiş hali resimdeki gibi.  Benim keyifle kullanacağım bir palet oldu. LR Healt&Beauty’e ve Gülsen’e teşekkür ediyorum.

 

admin

28 Comments

  1. Canım ya az evvel bir arkadaşa daha dedim kozmetik ürünlerine yorum yapmaktan zorlanıyorum.Öncelikle kullanmadığımız bir ürün hakkında bilgi sahibi değilim.Yaptığım övgüde bence gerçekci olmayacak.ne diyelim bilimiyorum.Renkler güzel görünüyor sevgiler.

    • inan benim için de yemek bloggerları öyle, iyi yemek yaparım diye düşünüyordum ancak sizlerin yaptıklarını görünce herşeye baştan başlamak lazım diye düşünüyorum :)) birbirimizden öğreniyoruz. Teşekkür ederim güzel yorumun için sevgiler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.