MAC FRUITY JUICY – BRONZING POWDER – Refıned Golden !

 

IMG_7515

 

MAC‘in sabırsızlıkla beklediğimiz “Fruity Juicy” koleksiyonu 12 Mayıs itibariyle mağazalarda yerini aldı. Ankara’lı kozmetik bloggerları olarak bizler, aynı gün  Sevgili Şükrü MUA‘nın davetiyle Panora MAC’te  koleksiyonla tanışma fırsatı bulduk.  Kendimizi adeta tropikal bir adada hissettiren lansman çok renkli ve keyifli geçti.

 

MACfruityjuicy

Ürünleri tek tek inceledik, Sevgili Hasan Soley’in özel tüyolar eşliğinde koleksiyon ürünleriyle yaptığı makyajı izledik. Merak ettiğimiz ürünleri uygulattık. Koleksiyonla ilgili bol bol görsel çektik ve instagram hesaplarımızdan bunları sıkça paylaşıyoruz. Ben  size etkinlik sonunda MAC tarafından bize hediye edilen çok özel ürünleri detaylı tanıtmak istiyorum.

WP_20170524_15_50_02_Pro

 

İlk ürünüm  bronzlaştırıcı pudralardan Refined Golden!

 

WP_20170524_15_52_35_Pro-001

 

Fruity Juicy koleksiyonunda 4 adet bronzlaştırıcı pudra var. Bunlardan ikisi Studio Sculpt “likit pudra” formülünde, diğer ikisi ise klasik bronzlaştırıcı pudra. Refined Golden klasik olanlardan. Elimde binlerce kozmetik ürünü varken çok az bronzlaştırıcı pudram olması nedeniyle bu ürüne çok sevindim.

 

WP_20170520_15_34_13_Pro

 

Koleksiyonun en can alıcı  özelliği ambalajındaki rengarenk çiçek ve meyve desenleri.  Bu renkler siyahla birleşince oldukça şık bir görüntüye sahip olmuş. Kapağında bulunan büyük ayna da oldukça kullanışlı.

 

WP_20170520_13_01_59_Pro__highres

İçinde incecik altın ışıltılar barındıran sıcak bir ton. Ambalajında koyu görünen renk başta beni korkutsa da, oldukça hafif yapısı nedeniyle benim gibi beyaz tenlerde  rahatça kullanılabilir.

mac_refined-golden_008_swatch

Diğer bronzer gibi tamamen mat değil. Ancak cilde uygulandığında minik ışıltılar belli olmuyor, güzel doğal aydınlık bir yansıma veriyor. Makyajınızda rahatça vurgulama yapma imkanı sağlıyor.

IMG_7365

En başarılı uygulama için koleksiyondaki 125SE kontür fırçası veya 126E allık/pudra fırçasına bakmanızı öneririm. Üstündeki şahane desenlerle çift taraflı bu fırçalar zaten “al beni” diye bağırıyor. Bronzer da bahanesi olsun 🙂 Fırçaların beyaz renkli sentetik tarafı ile belirgin hatlar, koyu tarafı ile daha doğal tonlar elde edebilirsiniz.

IMG_7197

Sizi etkinlik fotolarıyla başbaşa bırakırken, başta Sevgili Şükrü MUA olmak üzere tüm MAC ekibine bu keyifli gün için teşekkür ederim.
IMG_7174
IMG_7511
IMG_7159
 IMG_7191

trendyandfriendly

12 Comments

  1. ambalajlar bir içim su olmuş gerçekten ama o bronzerların hiç biri bana uymaz diye almadım çiçekli pudra konusunda da hala kararsızım.. güle güle kullan :-))

    • çok teşekkürler İremciğim. Benim elimde pek bronzer yokmuş, bu yüzden iyi oldu. Aklım fırçalarda ve çiçekli pudra da .. bakalım :)) öpüyorum çok

  2. Fotolarda aşırı şekeriz bence :)) Bronzer bana çok koyu gibi gelmişti ama hiç de değilmiş ve yazın bronzluk katmak için çok harika duracağına eminim!!! Güle güle kullan Nilgün’cüm!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.