Make Up Factory Illumınatıng Skın Perfector Makyaj Bazı

WP_20161225_15_26_15_Pro__highres

 

Sevgili Başak ile Pino alışveriş turumuzda, Make Up Factory markasına ait bu makyaj bazını denediğimiz anda almaya karar vermiştik. Uzun süredir kullandığım ürünü artık rahatça yorumlayabilirim.

Make Up Factory bir Alman markası. Birçoğumuzun tanıdığı  Artd’eco grubunun bir parçası olarak kurulmuş. Dünya üzerinde 40’dan fazla ülkede satılmakta. Kozmetik konusunda Alman markalarının kalitesini tartışmak gereksiz. Markanın incelediğimiz diğer ürünleri de oldukça başarılı.

Illuminating Skin Perfector, adından da anlaşılacağı gibi cildi güzelleştiren, canlı ve taze bir görünüm vermeyi vaadeden bir makyaj bazı.

WP_20161226_20_31_22_Pro

 

Şişeye baktığınızda ürünün inci gibi sedefimsi görüntüsü zaten belli oluyor. Ancak ciltte bu kadar belirgin sedefli durmuyor. İçeriğinde bulunan ışığı yansıtan pigmentler sayesinde, çok hafif ışıltı ve yeterli bir aydınlık etkisi veriyor.

 

WP_20161225_15_27_53_Pro

 

Tek başına kullandığınızda  ciltte oldukça sağlıklı ve canlı bir doku oluşturuyor. İnce çizgileri doldurarak daha pürüzsüz bir görüntü yaratıyor.  Fondöten altına veya fondötene karıştırırak uyguladığında,  cilde verdiği aydınlık etkiyi çok sevdim. Daha belirgin ışıltılı  highlighter etkisi için, artık hepimizin bildiği gibi yüzümüzün yüksek noktalarına, fondötenin üstüne de uygulama yapabilirsiniz.

 

 

WP_20161226_20_35_10_Pro__highres

 

Hazır ışıltılı yılbaşı gecesi de yaklaşırken,  vücut kreminizle karıştırarak dekolte bölgenizde veya kollarınızda/bacaklarınızda ışıltılı güzel bir doku da elde edebilirsiniz.

Üründe paraben ve parfüm bulunmuyor. Açıldıktan sonra 12 aylık kullanım süresi var.

Bu markaya  Pino Kozmetik  online sitesinden  ulaşabilirsiniz. Yılbaşı öncesi  %40 lara varan indirimleri mevcut.

Ben ilk fırsatta  concealler ve  allıklarına  bakmak istiyorum. Sizin denediğiniz Make Up Factory ürünleri varsa yorumlarınızı okumak isterim.

 

.

 

 

 

 

trendyandfriendly

4 Comments

  1. Yazını okurken, sıcak havalarda tek başına nasıl olur diye düşündüm. Yaz mevsiminde bazen renkli nemlendiriciler bile ağır gelebiliyor. Bu ürün de listemde zaten, mutlaka deneyeceğim Güle güle kullan Nilgün’cüm❤❤

    • ben tek başına verdiği aydınlık görüntüyü çok sevdim. Hele yazın birazcık bronzlaşabilirsek efsane duracağını düşünüyorum 🙂

  2. makyaj bazı deyince gözümden kalpler çıkıyor resmen hele de ışıltılı ise :-)) güle güle kullan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.