Maybellıne Color Jolt Shiny Lıp Paınt

Maybelline ‘in ülkemizde satışı olmayan Color Jolt Lip Paint  serisiyle Bangkok’da karşılaştım. 8 mat 8 parlak olmak üzere 16 renkten oluşan bu koleksiyonun tanıtımında, 8 kat daha yoğun  pigmentli olduğu belirtilmiş.  Mat rujlardan artık sıkıldığım için, denemek için Shiny serisinden doğal tonlardan bir tane almaya karar verdim: Stripped Down !

 

 

5 ml. lik  tüp ambalaja sahip bu rujun keçeli bir aplikatörü bulunuyor. İlk elime aldığımda gözüme küçük görünse de aslında Maybelline Likit Mat rujlarla aynı gramaja sahip.

 

Gerçekten oldukça yoğun ve pigmentli bir yapısı var. Bu yüzden tüpün ağzına minicik almanız yeterli geliyor. Aplikatörüyle kolayca uygulanıyor. Too Faced markasının Melted rujlarına  benziyor. Dudaklarınızı nemlendiriyor ama yoğun yapısından dolayı biraz yapışkan.

 

 

Parlak olmasına rağmen kalıcılığı gayet başarılı.  Çizgilere dolma,taşma yapmıyor.

 

 

 

Bu rujların bence tek olumsuz yanı 9.99 dolarlık yani yaklaşık 40 TL. lik fiyatıydı. Zaten bu yüzden 1 tane almakla yetindim:) Tabii ki  yurtdışından dövizle alışveriş yapmanın dezavantajları bunlar.

Ayrıca sonradan dikkatimi çeken bir nokta, UzakDoğu’daki renk numaralarının farklı olması.  Örneğin benim aldığım 06-Stripped Down rengi Avrupa ve Amerika’da 05 numara olarak geçmiş.

Ülkemize gelir mi gelmez mi bilemem ama eğer imkanınız olursa, fiyatı da sizin için sorun değilse bu koleksiyonun oldukça güçlü renklerini denemenizi öneririm.

 

trendyandfriendly

14 Comments

  1. Merak gidermek için güzel bir seçim olmuş yani rengi ve duruşu çok hoşmuş ama dediğin gibi dolarla alınca fiyat biraz yüksek olmuş. Güle güle kullan canım 🙂

  2. Rengi, duruşu çok güzelmiş. Belli mi olur, 2- 3 sene sonra gelir bize de belki ;))

  3. Yaa renkler inanilmaz guzelmis ama baya da pahaliymis.. Sen Maybellinesin kendine gel diyesim geldi

  4. burada yok galiba değil mi bunlar hiç görmedim renkler çok güzelmiş ama güle güle kullan..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.