Medik8 Hydr8 B5 Cilt Nemlendirme Serumu !

IMG_5653

 

Yaza girdiğimiz günlerde  Ankara’lı Blogger arkadaşlarımla  Stil ve İmaj Danışmanı  Sevgi Soluk’un konuğumuz olduğu bir buluşma gerçekleştirmiştim (yazısı burada) Canım Sevgi Soluk bizlere harika hediyeler de getirmişti.

İşte bugünkü yazı konumuz bu ürünlerden Medik 8 Hydr8 B5 Cilt Nemlendirme Serumu!

 

IMG_5654

 

Ben bu serumu, deniz tatilimde cildimin neme daha çok ihtiyacı olur  diye düşünüp  bekletmiştim, ne büyük hata!

Bu su gibi şeffaf, hafif dokulu konsantre serum yeni tip  dermal bir nemlendirici. 2013 yılında İngiltere’de en yenilikçi ürün ödülünü almış. Serumun özelliği cildin sürekli nemli kalmasını sağlamak.

İçeriğinde bulunan Vitamin B5 cildin yenilenmesini sağlarken, cildi tahrişe karşı koruyor. Ayrıca cildin alt katmanlarını nemlendirerek cildin 24 saat nemli kalmasını sağlıyor.

Hyaluronik Asit ise yine aktif bir nemlendirici,  kendi ağırlığının 1000 katı daha fazla nem tutabiliyor. Bu iki nem bombasıyla da kuru ciltlere gün doğuyor tabii.

 

IMG_5655

 

Sabah ve akşam temiz cildime ve boynuma 4-5 damla yeterli geliyor. Hafifçe masaj yaparak uyguladığınızda zaten cilt kolayca emiyor. Üzerine günlük nemlendirici veya güneş koruyucunuzu sürebiliyorsunuz.  Kullandığım süre boyunca cildimin nemli, esnek ve parlak dokusunu çok net hissettim. Fiyatı biraz yüksek gelebilir, ancak işe yaramayan bir sürü ucuz ürün yerine az ama gerçekten fayda sağlayan ürün almak bana daha akıllıca geliyor.

Ürünü yağlı veya sivilce sorunu olan ciltlerde kullanabiliyor.

 

banner_yeni_2

 

Medik8’in her cilt tipine yönelik ürünleri mevcut. Cosmomed.com.tr sitesinden diğer ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Ürünün uygulama videosunu da aşağıda paylaştım 🙂

Sevgili Başak’ın da hatırlatmasıyla minik bir güncelleme yapayım :  ürünleri nereden ve nasıl satın alacağınızı ve fiyat bilgisini  0216 380 21 41 no. lu telefondan alabilirsiniz. Cosmomed yetkilileri size memnuniyetle cvp vereceklerini bildirdi. 

 

 

*ürünler firma tarafından denemem için yollanmıştır, objektif yorumlarımı içerir.

trendyandfriendly

11 Comments

  1. Bu yaz cildim epey karmaya döndüğü ve nemlendiricilerim yeterli geldiği için uzunca bir aradan sonra ilk defa bu sene henüz bir cilt serumu almadım; ama, Ankara ayazını iyice hissettirmeye başladığından beri arayışım sürüyor. Ve yazdığın gibi, sıradan ve etkisiz serumları alıp, kullanmayıp aynı parayı harcayacağıma, böyle işini yapan serumları tercih etmek istediğimden acele etmiyordum. Bu iyi denk geldi! Yalnız fiyatlarını ve nereden satın alabileceğimizi göremedim Nilgün’cüm; o konuda bilgin var mı? Öpüyorum!

    • Başak’cım çok haklısın, atlamışım. Firma ile görüştüm ve tel. numarasıyla arayanlara yardımcı olacaklarını söylediler. Ürün özel boy ve bize hediye idi. Tam boyunun fiyatını bilmiyorum ama yine üstteki numaradan bilgi verirler.

  2. Canım yaş ilerledikçe cilt kuruyor ve bu tür ürünler insanın gözdesi oluyor denemek gerek aslında sağol:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.