Milk Shake Nemlendirici Saç Kremi

Çok uzun süredir röfleli saç kullanıyorum. Saçlarımın boyu da uzun olduğu için, düz olmasına rağmen,  röfle sonrası özellikle enseme yakın kısımlar kuruduğundan kolayca karışıyor. Hem saçımın kolayca açılması, hem de nemlendirme özelliğinden dolayı MilkShake markasının durulanmayan nemlendirici saç kremini (aslında köpük) tavsiye ettiler. Son dönemde saç ürünlerimi sachane sitesinden alıyorum, bunu da oradan sipariş verdim. Bu siteyi tavsiye ederim, fiyatları piyasaya göre oldukça uygun, taksit imkanı var ve kargonuz hemencecik ulaşıyor.

                                               
Ürünün 100 ml (30 TL)  ve 200 ml’lik (49 TL)   iki boyu var. Ben büyük boyunu aldım. Haftada 3 gün kullanımla  yaklaşık 2 ay idare etti.
Spreyli kutusunda ve saç köpüğü formunda. Hatta elime sıkınca (adı ve kokusu yüzünden sanırım) krem şanti gibi geliyor. Çok güzel bir kokusu var.
Nemli veya kuru saçınıza uygulayabilirsiniz, durulanmıyor. Bir sonraki yıkamaya kadar etkisi sürer dendiği için sadece saçımı yıkadıktan sonra nemliyken uyguladım.
İçeriğinde süt ve buğday proteinleri var, bunlar saçınızın katmanlarını yeniden yapılandırarak onarmaya yarıyor. Aynı zamanda yumuşatıcılarda saçınızda uzun süreli nemlendirme sağlıyor.
Yararları bölümünde “tüm vücut ve yüzü  nemlendirmek için idealdir” yazmış. Yüzüme tabii ki sürmedim ama saçıma sürerken ellerimi de yumuşattığını farkettim 🙂
Mutlaka alın, olmazsa olmaz diyeceğim bir ürün değil. Daha uygun fiyatlı alternatifleri de mevcut. Ancak saçlarınıza bütçe ayırabiliyorsanız ve özellikle kıvırcık,kuru, zor taranan saçlarınız varsa önerebileceğim bir ürün.
Sizin tavsiyelerinizi de merakla bekliyorum 🙂

admin

16 Comments

    • Tşk. ederim Ceyda'cım..Kesinlikle mutlaka alınması gereken bir ürün değil zaten. Çok daha uygun fiyatlı ve başarılı saç nemlendirici ürünler var, Ben alalı 2 aydan fazla oldu, kullanıp öyle yazayım diye beklemiştim ama şu aralar moda olmuş farkındayım 🙂

  1. Ben kuaföre gittikçe bunu kollarıma sürüyorum 🙂 tabi yaz aylarında
    Gerçekten başarılı bir ürün bence, benim saçlarıma iyi geliyor

    • Son zamanlarda pek göz önünde olan bir ürün, sanırım ben de bu furyaya karşı koyamayacağım. Morfose markası da milkshake isimli bir ürün çıkarmış özellikleri benzer onu da deneyebilirim başlangıç amaçlı

  2. Nilgün hanım yukarda çok daha başarılı daha uygun ürünler var demissiniz.neler mesela onlar 🙂 ha bide bu ürün saç diplerine surulebiliyor mu

    • ben durulanmayan ürünleri pek saç diplerime sürmemeye çalışıyorum. Ancak bu köpük cilde de uygulanabildiğinden saç diplerinde bir sorun çıkarmıyor. Benim saçlarım kuruya yakın bu yüzden kullanabildim. Belki çabuk yağlanan saçlarda kullanılması uygun olmaz ama bu konuda net bilgim yok. Daha uygun fiyatlı ürünlere gelince örneğin Urban Care bu ürüne çok benzer süt proteinleri içeren Shake Repair köpük çıkardı. Fiyatı neredeyse yarı yarıya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.