MİM : Kolyeler ortaya :)))

Sevgili Ceciliacığım çok keyifli bir “Kolyelerinizi dökün ortaya” MİM’i göndermiş… Dökücem dökmesine de bende bir kaç çekmece dolusu var :)))) Bir ara herkesin yakalandığı, kendi kolyeni kendin yap hastalığı döneminde hem bir sürü yaptım, hem de “yok bu örnek olsun, a bu ne kadar ucuzmuş yapmaya değmez” gibi bahanelerle epey stok yapmışım 🙂 Zaten benim çeşitli delilik dönemlerim oluyor. Bir dönem yüzüklere veya küpelere takıyorum, her bulduğumu alıyorum. Sonra bir dönem post-it çılgınlığı başlıyor deli gibi topluyorum. Oradan hoop ben aslında fular severim diyip atlıyorum. İkizler burcuyum ya, daldan dala daldan dala :)))))

Ben de genellikle hediye olarak gelen ve benim için çok değerli olan kolyelerimi seçtim aralarından.

İşe önce en sevdiğim leopar örtülü, dantelli yatak şeklinde takı kutum (canım Semoşumun hediyesi) ve kolyeliğimi tanıtarak başlıyorum. Bu leoparlı yatakla karşılaşmamız moralimin çok bozuk olduğu bir güne denk gelmişti. Hem leopar, hem dantel, hem takı kutusu olunca ben vitrine yapışıverdim, Semoşum dayanamayıp gizlice almış.

Kolyelerime gelince;

1. numara Hülyacığımın uğur getirsin diye aldığı kolyem, boynumdan hiç çıkarmıyorum.

2. numara kedi delisi olduğum için kardeşimin aldığı kedili kolyelerim

3. numara yine Semoşumun ve Nezoşumun doğum günü hediyesi

4. numara da en parlayanından taşlı kolyelerim

5. numaradakiler yine Hülya ve Semacığımın hediyeleri (biz her fırsatta hediye alıyoruz galiba:), çok sık kullandığım kolyelerim.

6. numaradakiler ise kendi yaptıklarım içinde en çok taktıklarım.

Sevgili Cecilia‘cığıma teşekkür ediyorum,benim de göndermek istediğim çok kişi var ama seçim yapmak lazım. Sevgili SheWolfa , ChunliBeauty‘e, Fotoğraf Penceremden’e, Handan’ın Dünyası’na ve Kozmosim‘e gitsin!!!

admin

10 Comments

  1. off ama yataklı takı kutuna bittimm resmen cnm hasta oldum o nası bişeydir öle ya maşallah diyelim 🙂 btün takıların çok özel ve güzel cnm güzel günlerde takman dileğiyle, öperimmm :X: 🙂

  2. Cecilia'cım çok teşekkür ederim,
    Fotograf Penceresinden sabırsızlıkla bekliyorum,
    Sibel'cim çok teşekkür ederim,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.