Moisture Surge 72 Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici

-Basın Bülteni-

 

Yeni Moisture Surge 72-Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici ile tanışın.Yüzünüzü yıkadıktan sonra bile sürekli nem sağlayan,72 saat boyunca kalıcı, emilimi hızlı, cildiniz için yeni bir nem dalgası. İnce çizgilerin görünümünü azaltmakla kalmaz, cildin nem bariyerini güçlendirir ve sağlıklı bir görünüm sağlar. Özel Otomatik Yenileme Teknolojisi ile cildin nem oranını anında yükseltirken, cilde canlı ve parlak bir görünüm verir.

– Ani Nem Dalgası

Yeni Moisture Surge 72-Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici içeriğindeki hiyalüronik asit ile cildin nem oranını %152’e kadar arttırarak cildin taze, canlı ve parlak görünmesini sağlar.

– Nem Mühürü

İçeriğindeki Nem Tutucu Süper Matriks ve Hiyalüronik Asit cildin yüzeyide ince bir ağ oluştururak cildin nemini kaybetmesini önleyerek cildin öncekine oranla iki kat daha canlı gözükmesine yardımcı olur.

-Cildin İç Su Kaynağını Etkinleştirin

Aktif Aloe Vera Suyu ve Kafein cildin kendi iç su kaynağını oluşturmasına yardımcı olur ve cildin derinliklerindeki suyu yüzeye çekip dağıtarak epidermisin her katmanını neme doyurur.

Ürün Hikayesi

Cilt Trans Epidermal Elektrik Potansiyeli (TEEP), epidermisin üstünden alta doğru hareket eden hayati bir iyonik pompadır.Zamanla bu pompa hasar görerek cildin kendisini düzenli olarak nemlendirme yeteneğini kaybetmesine ve dolayısıyla cildin susuz kalmasına neden olur.

Yeni Moisture Surge 72-Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici cildin su pompasını uyarmak için Aktif Aloe Suyu ve kafein kullanarak cildin kendini düzenli olarak nemlendirmesi için iç su kaynağını oluşturmaya yardımcı olur. Bu pompa aracılığıyla su cildin derin katmanlarından çekilir, her katmanı doyurarak suyun cilt altındaki dönüşümü sağlanır.

Nasıl kullanılır?

Temiz yüze günde iki defa uygulayın. Sabahları, ardından güneş kremi uygulayarak devam edin.

 

Moisture Surge’ün diğer kullanım alanları:

  • Nemlendirici olarak normal nemlendiricinizin üzerine parmak uçları ile uygulayın.
  • Makyaj altı veya üzerine makyaj bazı ya da gün içerisinde tazeleyici nemlendirici olarak kullanılabilir.
  • 5 dakikalık nem maskesi olarak kullanmak için, yeterli miktarda ürünü uygulayın ve bir mendil ile fazlalığı alın ya da cilt tarafıdan emilmesini bekleyin.
  • Tırnak çevresindeki ölü deriler, dirsekler ve kuruyan saç uçları gibi kuru bölgelerde kullanılabilir.

(*Orijinal formül ile kıyaslandığı zaman, gün sonunda iki kat daha fazla nemlendirme sağlar.)

Mart 2018’den itibaren Clinique Satış Noktaları’nda.

30 ml, 79 TL

50ml, 119 TL

Alerji Testinden Geçmiştir ve %100 Parfümsüzdür.

Bu ne demek? Tüm ürünlerimizi 600 kişi üzerinde 12 defa test ediyoruz. Eğer bu 7200 uygulamanın birinde dahi alerjik bir tepkiyle karşılaşılırsa, ürünlerimiz yeniden formüle edilir.

 

Bizi Takip Edin:

trendyandfriendly

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.