Nefis Demet Atölye Etkinliğimiz !

IMG_6533

 

Geçtiğimiz haftasonu Sevgili Blogger arkadaşım Nilgün Özen Aydın ‘ın davetiyle Nefis Demet‘te atölye çalışmasına katıldık. Çok sevdiğimiz leziz çikolatalı meyve ve kek çiçeklerini kendi ellerimizle hazırladık.

 

nefisdemet

 

Mutfak bölümüne geçmeden önce,  Nefis Demet Genel Müdürü Mahmut Atar, marka ve ürünler hakkında bize detaylı bilgi verdi. Ardından önlüklerimizi eldivenlerimizi giyerek kendi demetlerimizi hazırlamaya koyulduk.

 

IMG_6437

 

IMG_6418

Nefis Demet, klasik hediyelerden sıkılanlar için çok tatlı bir hediye seçeneği. Kişiye özel seçimler yapabileceğiniz, lezzetli tatlarıyla sevdiklerinizi şımartabileceğiniz çok  özel bir hediye.

Her Özel Güne Özel Hediye”  diyerek yola çıkmışlar ve tüm lezzet meraklılarının gözünde “En Nefis Hediye” haline gelmeyi amaçlamışlar.
www.Nefis Demet.com  web adresinden ve Türkiye genelindeki 9 şube üzerinden sipariş alan Nefis Demet alanında uzman ustalar ve dağıtım personeliyle özel günlerinde tüketicilerin yanlarında olmak istiyor. Şubelerin bulunduğu illerde aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo imkanı sunuyor.

IMG_6530

Nefis Demet, doğum günleri, yıldönümleri, yeni doğan tebrikleri, Sevgililer Günü, Öğretmenler Günü ve yaklaşan Anneler Günü gibi özel günlerde güzel bir seçenek. Ancak bu leziz hediyeleri sevdiklerinizle paylaşmak için illa özel bir günü beklemenize de gerek yok. Misafirliğe giderken bile şık bir paketle bu nefis lezzetleri götürebilirsiniz.
Klasikleşen pastalar yerine,  bu farklı lezzetleri keyifle yemek  daha eğlenceli olacaktır.

IMG_6529

Taze meyve ve kekleri çikolatayla buluşturan ve özel anlarımızda yanımızda olan Nefis Demet ailesiyle tanışmadıysanız acele edin.
Bu özel gün için Sevgili Nilgün’e ve Nefis Demet ailesine çok teşekkür ederim.

IMG_6513

 

Nefis Demet ailesini daha yakından tanımak için;
Gücünü ve deneyimini hediyelik lezzet sektörün uzman markası www.NefisDemet.com 9 şubesiyle koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefliyor.
Başta Meyve Sepeti olmak üzere Karışık Lezzet Sepeti, Çikolatalı Meyve Sepeti, Kek Sepeti, Kurabiye Sepeti, Truffle Sepeti ve Lezzetli Kutular kategorilerindeki ürünler hem tazelikleri hem de lezzetleriyle damaklarda güzel tatlar bırakıyor.
Her Özel Güne Özel Hediye
www.NefisDemet.com web adresinden ve Türkiye genelindeki 9 şube üzerinden sipariş alan Nefis Demet alanında uzman ustalar ve dağıtım personeliyle özel günlerinde tüketicilerin yanlarında olmak istiyor. Şubelerin bulunduğu illerde aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo imkanı sunan Nefis Demet’nun en büyük isteği; tüm lezzet meraklılarının gözünde “En Nefis Hediye” haline gelebilmek.
Doğum Günü Hediyeleri
Nefis Demet, www.NefisDemet.com görüntülenebilen onlarca değişik renk ve çeşitteki doğum günü aranjmanı meyve, kek, kurabiye ve trufflelar ile doğum günü kutlamaları için çok sayıda seçenek sunuyor. Doğum gününü klasik kutlamalardan farklılaştırmak isteyenlerin ilk tercihi olan kategoride ayrıca tüm Türkiye’ye kargolanabilen özel Lezzetli Kutular da bulunmakta.
Kurumsal Hediyeler
Şirket içi etkinlik, personel özel gün kutlamaları, özel tasarımlı kutulardan oluşan şirket tanıtımları gibi tüm kurumsal hediye ihtiyacı da Nefis Demet tarafından karşılanabiliyor. İhtiyaç doğrultusunda belirtilen sayıda üretilen kurumsal ürünler tazeliklerini kaybetmeden şirketlere teslim ediliyor.

trendyandfriendly

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.