New York dönüşü…uykuuu biraz uykuuuuu…..

Bayramdaki 9 günlük tatili fırsat bilip,  New York’taki arkadaşımın yanına gittim.
Zamanın azlığı, benim görmek istediğim yerlerin çokluğu nedeniyle, sürekli koşturmacalı ancak bir o kadar da güzel,  jet bir tatil yaşadım.
Nihayet vatana dönüş yaptım, ancak jetlag mıdır, yoksa bu kadar koşmanın bedeli midir bilmiyorum sürekli uyumak istiyorum.
Gezi notlarımı yavaş yavaş paylaşacağım ancak, ön hazırlık olarak, instagramda (@nily21)  beni takip eden dostların gayet iyi hatırlayacağı karelerden bazılarını  paylaşmak istedim.
Detaylar sanıyorum 1-2 gün sonra..
Öncelik vermemi istediğiniz konular varsa mesaj atın lütfen..ben biraz daha uyuycam 🙂

 

 

admin

8 Comments

 1. Hoşgelmişsin 🙂
  Yediğin içtiğin senin olsun gördüklerini anlat demeyeceğim, yo yo kıskanmıyorum da :))
  IG'den fotolarını takip ettim hep, neler aldın neleri bulduğuna çok mutlu oldun, ne bekliyordun ne buldun, ummadığın bir şeyler oldu mu (sürpriz mekan, vb. gibi) 32 kısım tekmili birden yazı bekliyorum ben kendi adıma :))
  Haa bir de, [darısı başıma X 40] :))

 2. Selamlar,
  Benefit fiyatları uygun mu amerikada? Esim gidecek yakında, ona gore siparis vericem.
  Tesekkurler

  • Merhaba, bununla ilgili detaylı yazı hazırlıyorum ama önbilgi olarak kendi aldıklarımdan birkaç örnek vereyim. Bizde 100 TL'ye satılan Rockateur allık 28 dolar, They're Real! Mascara 23 dolar, The Porefessionel 30 dolar. Sephora'larda rahatlıkla bulabilir. Almaya değmeyecek markaların başlıcası The Balm, bizdeki indirimlerde Amerika'dan daha ucuza geliyor. http://www.sephora.com adresinden Amerika fiyatlarını inceleyebilirsin , sevgiler…

 3. Cok tesekkur ederim bilgi icin. They are real merak ediyorum, cok mu abartıldı acaba?

  • rica ederim..They are Real gerçekten güzel bir maskara..Sephora'larda hemen her ürünün seyahat boyları satılıyor. Ben önce 10 dolara bir seyahat boyu aldım, oradayken kullandım, beğenince son gün tam boyunu da aldım..yetiştirebilirsem bir yazı hazırlayacağım bu hafta içinde 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.