Nilgün ve Demetle Her Anne Özeldir – Etkinlik Detaylarımızın ilk bölümü !

Anneler Günü’nün benim için ne kadar özel olduğunu daha önce bu yazımda paylaşmıştım. Ancak zor zamanlar arkadaşlarla birlikteyken daha kolay atlatılıyor.
Bu düşünceyle Sevgili Arkadaşım Demet’e Anneler Günü’nde  birlikte bir organizasyon yapmayı teklif ettiğimde hiç düşünmeden kabul etti ve bizim için oldukça hareketli ve heyecanlı bir süreç başlamış oldu.

Bu kendi adıma düzenlediğim ikinci etkinlikti ama heyecanı sanki daha fazlaydı.
İlkini acemilikten pek anlamıyor insan ama ikincisinde herşey eksiksiz olsun istiyor.
Buluşma günümüz, mekan seçimimiz belli olup,  blogger arkadaşlarımızın cevaplarıyla katılımcı listemiz de şekillenince biraz rahatladık. Etkinliğimize katılacak blogger arkadaşlarımız için sürprizlerimiz de olsun dedik ve firmalarla görüştük. Sağolsunlar bizi kırmadılar ve  güzel hediyeler yolladılar (Sponsorlarımızla ilgili detaylar bir sonraki yazımda olacak) Bütün bu koşturmacayla 2 ay nasıl geçti anlamadık ve nihayet etkinlik günü geldi.

 

Buluşma yerimiz Tunalıhilmi Ramada Otel’in restoranı olan Cafe Rosso’ydu. Bizim için hazırlanmış masamızın süsleme işini profesyonellere bıraktık. Purple_events  harika tasarımlar yapmış. Burcu ve Fulya ellerinize sağlık.

 

 

Amerikan Servislerimiz ise Sevgi’nin minik öğrencilerinin ellerinden çıkmış. Anneler günü temamız için daha tatlı bir hediye olabilir mi? Kendi servisimi çerçeveletip saklayacağım.

Muratbey Peynirleri etkinliğimiz için hem hediyeler yolladı, hem de masalarımıza tadım tabakları hazırladı. Cafe Rosso’nun zengin açık büfesi de hazırlanınca artık misafirlerimizi beklemeye başladık.

 

Birer birer arkadaşlarımız gelirken ortamımız da ısınmaya başladı. Davetlilerimiz arasında eski blogger arkadaşlarımızın yanısıra yeni tanışacağımız blogger arkadaşlarımız da vardı. Ancak hiç ilk kez tanışıyormuşuz gibi hissetmedik, hemen kaynaştık.

 

Revox etkinliğimizde bizimle oldu, hem ürünlerini tanıttı hem hediyeler verdi. Çok teşekkür ederiz. Bu tanıtımın ardından sponsor firmalarımızdan gelen hediyelerimizi dağıttık, çekilişler yaptık. Ardından selfie’si bol, kahkahası bol, neşeli bir sohbet başladı ki gün nasıl bitti anlamadım bile..tamam tamam azıcık dedikodu da yaptık :)))

 

Gün boyu fotoğraflarımızı sevgili dostum Nezoş’um çekti, kendisine çok teşekkür ediyorum.
Kendisine bol bol poz verdik, -ki aslında pek sevmeyiz :))

 

Ayrıca Markör Ajans’dan Evren Bey’de etkinliğimizde bizimleydi. Markör ajans’a da Ankara’lı bloggerlara verdikleri destek için teşekkür ediyorum.

 

Bütün hazırlık sürecinde DenedimBiliyorum ekibi yanımızdaydı Bengü, Sevgi, Burcu desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Fatma sen aslında burdasın 🙂

Etkinliğimizde bizi yanlız bırakmayan Değerli Blogger arkadaşlarımıza bir kez daha çok teşekkür ederim. Bundan sonrasında  birlikte çektirdiğimiz bol fotoğraf var :))

 

              Sevgili  Sihirli Mavi ve Ankara Etkinlik… Güzel kalpli arkadaşlarım, iyi ki varsınız:)
Sevgili  Sevgi’ninMakyajDefteri ve Çınarağacında iyi ki sizleri tanımışım, yeriniz çok ayrı 🙂
Sevgili ÇiziyorumDikiyorum ve SüslüKokona.. Sizinle yeni tanıştık ama yıllardır tanışıyormuşuz gibi kaynaştık..  Zerafetinize, güzelliğinize bayıldım… İyi ki geldiniz 🙂
Sevgili UzmanAnnem ve GleamFashion..Blog dünyasının kazandırdığı iki güzel insan..
Teşekkürler geldiğiniz için 🙂
veee etkinlik ortağım, güzel arkadaşım Demotiii…. İyi ki blogger olmuşum ve seni tanımışım… Yapacak daha çook işimiz var :)))
bu kadar resim yetmez daha isteriz derseniz,
 instagramda  #nilgünvedemetle #heranneözeldir etiketleri altında paylaşımlarımızı görebilirsiniz

admin

37 Comments

 1. Nilgün hnm çok çok tatlı bir insansınız, inanın ben de size bayıldım, o kadar pozitif bir o kadar sıcakkanlı ve neşeli… Yazınız ve anlatımınız çok güzel olmuş… Güzel yorumlarınız için de çok mutlu oldum. Sevgiler kocaman :))

 2. canımmmmmmm….seni çok seviyorum..iyi ki arkadaşımsın..iyi ki tanımışım seni..bu etkinliğin yükünü fazlasıyla sen çektin..bana iş bile bırakmadın…Sonuç; herşey mükemmeldi :))

 3. Nilgün'cüm tekrar tekrar teşekkür edip kocaman öpücükler bırakmak için uğradım, sana bir kere de burada ilan-ı aşk edeyim! Seni seviyorum tatlım ♥♥♥
  Ha bir de akşama görüşüyoruz değil mi 🙂

 4. Nilgüünn canım herşey gerçekten de harikaydı, tekrar çoook teşekkür ediyorum, güzel davetiniz için 🙂
  Biliyorsun seninde yerin çok ayrı, tatlı kadın Nilgün, kalpp kalpp kalpp..Çok öptüm muckks 🙂

 5. Çok güzel bir etkinlikti. Hiç yabancılık çekmedim. Ev sahiplerinin yüksek positif enerjisi içimi ısıttı ve çok rahatlattı. Sizi tanıdığım için çok mutluyum. İnşallah tekrar tekrar görüşmek dileğiyie. Hepinizi öpüyorum…

 6. her şey harikaydı gerçekten ellerinize sağlık! :* <3
  ayrıca purple events olarak biraz fotoğraflardan çalıyorum, haberiniz olsun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.