NYX Love in Rio serisinden Sizzling SAMBA far paleti!

IMG_1250

 

NYX Türkiye’den gelen şahane paketi daha önce  instagram hesabımdan paylaşmıştım. Ürünleri de nihayet denemeye başladım ve önceliği  bu harika far paletine vermek istedim.

NYX  Love in Rio far paletleri birbiriyle uyumlu ve genellikle ışıltılı 3 renk far içeriyor. Egzotik ve tutkulu şehir Rio’dan ismini alan bir seriye de bu ışıltılar yakışırdı zaten 🙂

IMG_1254

 

Sert plastik  ambalajını sevdim. Oldukça sağlam, belki bir minik ayna ilave olabilirdi ama benim için bunun pek önemi yok. İçinde çift taraflı sünger uçlu aplikatörü var.

 

IMG_1257

 

İçeriğine gelirsek, bana gönderilen palet  Sizzling Samba! Serideki diğer paletlere baktığımda, kendim seçecek olsam yine bunu seçerdim diye düşündüm, burada  NYX’e bu özenli seçimi için bir teşekkür etmem şart.

Parlak altın , şampanya  ve koyu bronz renklerden oluşan paletteki üç renkte minik ışıltılar içeriyor (-ki ben ışıltı hiiiiiç sevmem :)))  Bence bu renkler hem kış makyajlarına, hem de yazın bronz ten makyajlarına çok yakışacak renkler.

 

IMG_1263

 

Pigmentasyonları gayet iyi. Çok hafif tozutma sorunu var ama bazla çözülemeyecek boyutta değil. Kalıcılık konusunda da bazsız 3-4 saat kullandım. Ama bir far bazı ile uyguladığımda,  günboyu dökülme ve renklerde solma yaşamadım. Yapıları da yumuşak ve birbirleriyle  gayet rahat karıştırılabiliyorlar.

 

 

IMG_1264

 

NYX’in hayvanlar üzerinde test yapmayan bir marka olduğunu da hatırlatarak, bu güzel ürünler için NYX Türkiye’ye teşekkür ediyorum. Online satış sitenizi sabırsızlıkla  bekliyoruz 🙂

 

 

trendyandfriendly

19 Comments

  1. ilk defa denediğim NYX ürünlerine bayıldım bu palet de çok güzelmiş güle güle kullan canım :-))

  2. Ay o kızııııl, ay o renkleeeeer!!!! Koş koş Başak Cepa Boyner’e koş :)))) Güle güle kullan Nilgün’üm, baa-yııl-dııım!!!!

  3. Altın sarısı tehlike bir renk ama duruşu çok şık gözüküyor. ayrıca hayvanlar üzerinde test yapmayışları bu tür ürünler kaliteli ise ilk tercih olmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.