Online alışverişe yeni bir alternatif : Kozmium.com

 

d599c5_fdf5cc2dcf674eceb7221a89301f35c3

Internet üzerinden alışveriş yapmak artık büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle kozmetik/dermokozmetik sitelerinden çok sık  alışveriş yaptığım için, bol bol site gezip araştırma yapıyorum, hangi ürün, hangi sitede ne kadara satılıyor hepsini tek tek inceliyorum. www.kozmium.com ‘da bu sitelerden biri oldu.

 

Öncelikle kozmium’da oldukça fazla marka bulunmakta. La Roche Posay, Bioderma, Vichy, Avene, Nuxe Paris, Cosmed ve Vichy gibi sevdiğim markaların birarada olmasını seviyorum ve bu ürünlere kolayca  www.kozmium.com da ulaşabiliyorum. Uzun yıllardır faaliyet gösteren firmanın tamamen müşteri odaklı olması, uygun fiyatları  ve  tüm ürünlerin eczane garantili olması önemli bir fark yaratıyor.

 

marka-bar

 

Artık bahar aylarındayız, yaz mevsimi kapıda.  Bu dönemde cildimiz ve sağlığımız için en çok dikkat etmemiz gereken ürünlerin başında  güneş ürünleri geliyor. www.kozmium.com ‘da güneş ürünleri dermokozmetik markalar olduğu için tamamı güvenilir ve etkili ürünler.

 

Benim güneş ürünlerinde çok sevdiğim ve güvendiğim markalarla ilgili oldukça güzel kampanyaları mevcut.Benim özellikle ilgimi çeken birkaç ürünü sizlerle paylaşmak isterim.

avene-gunes-urunleri

 

Güneş bakım ürünü deyince ilk aklıma gelen markalardan Avene oldukça uygun setler ve indirimli fiyatlarda. Örneğim bu üçlü set, yüz ve vücut koruyucuyla birlikte güneş sonrası sütü de içeriyor. Yaz tatilleri için son derece uygun bir set.

avene-3u-bir-arada-gunes-bakim-seti

Cilt  bakım ürünlerini olduğu kadar güneş kremlerini de çok severek kullandığım Bioderma uygun kampanyalarla satışta. Hem yüksek korumalı , hem de hızlı bronzlaştıran bir ürün arıyorsanız Bioderma Photoderm Bronz SPF50 deneyebilirsiniz.

BIODERMA_Photoderm_BRONZ_Dry_Oil_SPF50__200ml_1430322812

La Roche Posay renkli güneş koruyucu kremi +50 faktörüyle cildinizi güneşten korurken, hafif renkli dokusuyla cildinizi canlı ve pürüzsüz göstermeye yardımcı

11091804-1154278248007627

 

Sitenin kendi bloğunun olması da, bir blogger olarak benim sevdiğim bir ayrıcalığı oldu.

Online alışverişlerinizde kozmium.com ‘u da inceleyerek sık sık yenilenen kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

trendyandfriendly

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.