Oz10x – Ozonlu Ayak Bakım ve Masaj Losyonu!

IMG_4909

Ozonlu ürünler, tedavi edici özelliklerinden dolayı son zamanlarda kozmetik ürünlerimizde önemli bir yer tutmaya başladı.  Daha önce ozonlu cilt bakım serumları kullanmıştım. Bu sefer tanıtacağım ürün Ozonlu Ayak Bakım ve Masaj Losyonu!

Oz10x – Ozonlu Ayak Bakım ve Masaj Losyonu özel çalışmalar sonucu aktif oksijen ve çay ağacı yağı ile oluşturulmuş bir ürün.  Özellikle çatlaklar, ayak kokuları, sertleşmiş topuklar gibi problemlerin giderilmesi için formüle edilmiş.

Prizma şeklindeki dış kutusu son derece dikkat çekici. İçinde ise pompalı bir şişesi bulunuyor.

 

IMG_4911

 

Losyon olmasına rağmen fazla akışkan olmayan, yoğun bir kıvamı var.  Ozonlu  ürünlerde bizi oldukça rahatsız eden ozon kokusu bu üründe kesinlikle yok. Yerine hafif bir salatalık kokusu var. Bu da oldukça rahatlatan ve ferahlatan bir his veriyor. İçeriği E vitamini, kakao yağı ve shea yağı ile zenginleştirilmiş ama yağlı bir his bırakmıyor. Cilt tarafından kolayca emiliyor.  Yumuşacık, ferah ayaklarınızın sizi çok mutlu edeceğini rahatlıkla söyleyebilirim.  Alerjan, paraben ve sülfat içermemesi büyük artı.

Problemli ayaklar için, temiz cilde günde iki kere uygulanması tavsiye ediliyor. Ben sadece akşamları uyguladım ve yeterli geldi. Yoğun yapısından dolayı az miktarda ürün yeterli geliyor. Yani 250 ml.lik şişe uzun süre yeterli gelir.

Bu ürüne http://www.oz10x.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. Kargo ile size ulaştırıyorlar ve kapıda ödeme sistemleri var.

Ancak eğer Ankara’da iseniz, mutlaka Oz10X Mutlu Yaşam Merkezi’ni ziyaret etmenizi öneririm. Hem ürünleri inceleyip bilgi alabilir, hem de birbirinden özel bakımlarından size en uygun olanı yaptırabilirsiniz. Pişman olmayacağınız garantisini veriyorum.

Yazın açık ayakkabılarımızın, sandaletlerimizin içinde sağlıklı, yumuşacık, bakımlı ayaklarımızla çok daha şık görüneceğiz !

OZ10X MUTLU YAŞAM MERKEZİ

Yetkili(ler): Ahmet Türkeli Medikal Ayak Sagligi uzm.

Adres: 1.Etap 27 sokak no:17 Kutlutaş villaları Etimesgut Eryaman/ ANKARA

Telefon : 0 312 280 61 10

Email : info@oz10x.com.tr

Instagram: _oz10x_

IMG_4912

trendyandfriendly

8 Comments

  1. Ozon katkılı ürünlere ben de çok sık rastlıyorum. hatta bir ara bağırsaklara yararlı diye ozon yağı içmiştim. Felaket birşeydi….

  2. Sanırım önce ozon yağı olarak tanıdık , tabii zaman geçtikçe ürünler sevilince ve iyi gelince yaygınlaşmaya başladı kullanım alanları da.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.