OzoxLive Profesyonel Cilt Bakım Jeli

IMG_5081

Ozon’lu ürünlerin faydalarını artık duymayan kalmadı sanırım.  Ozoxlive – Profesyonel Cilt Bakım Jeli’de  bu ürünlerden biri. Yaklaşık 6 yıllık ARGE çalışmasıyla üretilmiş. Oksijenin yenileyici ve onarıcı özelliklerini taşıyan, hiçbir katkı maddesi taşımayan,  doğal bir gençleştirici ve onarıcı jel!

Bu jel tamamen doğal ürünlerden elde edilen vitamin, mineral ve eser elementlerle birlikte “Biyolojik Aktif Oksijen” molekülü içeriyor. Yüzümüze veya vücudumuza uyguladığımızda, uyguladığımız bölgedeki dolaşımı artırıyor ve cildimizin altına yüksek oranda oksijen taşıyor. Bu şekilde tüm cilt ve cilt altı doku hasarlarını onarmaya  yardımcı oluyor.

Cilt lekelerinden kırışıklara, sakmalardan çatlaklara, selülite, saçlarda kepeklenmeye ve hatta yatak hastalarının yaralarının iyileştirilmesine kadar ihtiyaç duyulan, iyileşme gereken tüm cilt bakımlarında kullanılabiliyor. Üstelik tüm cilt tiplerine uygun.

IMG_5085

 

Ürün  oldukça sağlam, şeffaf ve pompalı ambalajda geliyor. Temiz cildinize, ihtiyacınız ölçüsünde uyguluyorsunuz. Genellikle yüz için 2 pompa, eller için 1 pompa yeterli geliyor.

Yağdan daha akışkan yapıda. Ortam ısısına göre (hava soğudukça) jel hafif bulanık hale gelebilir, ancak elinize aldığınızda eski akışkan haline dönüşüyor. Bu durumda yapısı da bozulmuyor, rahatlıkla kullanılabilir.

IMG_5084

 

Cildinizde kullanmaya başladığınız ilk günlerde, hafifçe kaşınma ve pullanma sorunu olabiliyor. Çünkü üstteki ölü tabakayı nazikçe yakarak, alttan yeni derinin gelmesini sağlıyor.  Maksimum 1 hafta içinde bu durum normale dönüyor, korkulacak bir şey yok

Ürünü kesinlikle göze temas ettirmemek gerekiyor, çünkü aktif oksjen içerdiğinden yakabilir.

Gelelim ozunlu ürünlerin koku problemine! Kokusu maalesef fena ama bu doğal olmasının sonucu. Sentetik katkı maddeleriyle kokuyu değiştirmemişler. Yine de astım ve koku hassasiyeti olan kişilere uygun olmayabilir. Koku hassasiyetim olduğundan ben bu jeli sadece akşamları uyguluyorum. Özellikle ellerimde, boyun ve dekolte bölgesinde sonuçlarını çok net aldığımdan, kokusu var diye  kullanmaktan vazgeçemiyorum !

IMG_5089

 

Bu ürüne http://www.oz10x.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. Kargo ile size ulaştırıyorlar ve kapıda ödeme sistemleri var.

Eğer Ankara’da yaşıyorsanız  Oz10x bu ürünle ilgili süper bir kampanya yapmış. Bu ürün aldığınızda, her yaptıranın abonesi olduğu medikal ayak bakımını da hediye ediyorlar. Detaylar için Oz10x ile iletişim kurabilirsiniz.

OZ10X MUTLU YAŞAM MERKEZİ

Yetkili(ler): Ahmet Türkeli Medikal Ayak Sagligi uzm.

Adres: 1.Etap 27 sokak no:17 Kutlutaş villaları Etimesgut Eryaman/ ANKARA

Telefon : 0 312 280 61 10

Email : info@oz10x.com.tr

Instagram: _oz10x_

IMG_5087

trendyandfriendly

7 Comments

  1. Ozon’lu ürünlerle ilgili pek çok pozitif yazı okumama rağmen henüz deneme fırsatım olmadı.Biraz koku hassasiyetim var ancak denk gelirsem yinede bakabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.