PALABS Hydralıft Cilt Bakım Ürünleri

 

Son zamanlarda sıkça paylaştığım PALABS cilt bakım ürünleri ile ilgili çok fazla soru aldım. Bu ürünleri yaklaşık 2 aydır düzenli olarak kullanıyorum. Artık detaylarını rahatlıkla sizlerle paylaşabilirim. Marka ve lansman ile ilgili tanıtım yazımı da buradan okuyabilirsiniz.

PALABS cilt bakım ürünleri “Hyaluronik Asit Mucizesi” sloganıyla bize sunuluyor. Cildin doğal bileşeni olan Hyaluronik Asit, krem veya serum olarak uygulandığında cildin alt katmanlarına kadar ulaşabiliyor.  Yüksek nem tutma özelliği ile yaşlanma belirtilerine karşı önemli bir rol oynuyor, nemli ve  sağlıklı bir cilde kavuşmamıza yardımcı oluyor.

Buradan yola çıkan PALABS 3 üründen oluşan HydraLIFT serisini hazırlamış: Tonik, Serum, Nemlendirici Krem!

Ürünlerin hepsi su bazlı. Ayrıca Paraben, Parafin ve boyar madde içermiyor ve tüm cilt tipleri için uygun.

Üniversite bünyesinde dermotolojik testlerden geçmiş.

Hayvan dostlarımız üzerinde deney yapılmıyor.

Özel ambalajı sayesinde ürünü hijyenik olarak sonuna kadar kullanabiliyorsunuz.

Bu genel bilgiden sonra tek tek ürünlere geçebilirim:)

 

HydraLIFT SERUM:

 

PALABS ürünlerinin gözbebeği bu gece bakım serumu.  Formülü Hyaluronik Asidin yanısıra, ciltteki kuruluk ve çatlamaları engellemek için buğday ekstresi, antioksidan için salatalık ekstresi, Aloe Vera gibi içeriklerle zenginleştirilmiş.

50ml. lik cam, pompalı bir şişede geliyor. Açıldıktan sonra 12 ay raf ömrü var (serin ve güneş ışığından uzak tutularak).

Ben geceleri cildimi güzelce temizleyip tonikledikten sonra uyguluyorum. Tek pompa ürün tüm cildime ve boynuma yeterli geliyor. Özellikle çizgilenmenin yoğun olduğu alın, dudak kenarı ve boyun bölgesine uygulamaya dikkat ediyorum. Akışkan, hafif ve ferah bir yapısı var. Cildim kolayca emiyor. Özellikle mevsim geçişlerinde kupkuru olan cildimde bu seriyi kullanmaya başladığımdan beri hiçbir  nem sıkıntısı yaşamadım.

 

Tek şişe ürün 3 ay rahatlıkla yeter. PALABS‘ın kendi sitesinden yılbaşına kadar tanıtım fiyatı olan 100 TL. ye alabilirsiniz.

 

HydraLIFT Gündüz Kremi

 

 

Tüm cilt tiplerinde rahatlıkla kullanılabilmesi için naturel yağlar içen formülünde,Hyaluronik Asitle birlikte  A ve E vitaminleri, Argan yağı, Aloe Vera da bulunuyor.

Yine 50 ml. lik pompalı cam şişede geliyor. Hafif yapısına karşılık cildinize sürerken akışkan bir losyon gibi değil de krem gibi olduğunu hissediyorsunuz. Cildinizde beyaz tabaka bırakmadan emiliyor.

 

 

Ben geceleri serumun üstüne, gündüz tek başına kullanıyorum. Göz çevrenizde de kullanabiliyorsunuz. Cildinizin su tutma özelliğini maksimum düzeye çıkarıyor ve böylece daha diri ve sağlıklı bir görünüm veriyor.

 

 

Ben günde  iki kez ve biraz bolca kullandığımdan  bir şişe ürünü 2 ayda bitirdim. Fiyatı yine yılbaşına kadar 100 TL. ve PALABS’ın kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

HydraLIFT Tonik

 

 

Serinin en yeni ürünü Temizleme ve Canlandırma etkili Tonik. Bitki özleriyle zenginleştirilmiş ve su bazlı bir tonik. Serumu uygulamadan önce cildimizi temizleyerek, rahatlatmak için harika bir ürün olmuş. Parfüm içermiyor. Ancak içeriğindeki Gülsuyu nedeniyle çok hafif bir gül kokusu var. Benim de koku alerjim var, bu nedenle gözünüz korkmasın hiç rahatsız etmiyor.

Ürün 150 ml. lik dökmeli , oldukça pratik bir ambalajla geliyor.

 

 

Çok severek ve içeriği nedeniyle güvenle kullandığım PALABS ürünlerini yakın arkadaşlarıma da denettim. Hem yakın çevremin, hem de lansman sonrası blogger arkadaşlarımın olumlu yorumları beni çok mutlu etti.

Bu güzel ürünlerle bizi buluşturdukları için PALABS’a çok teşekkür ederim.

trendyandfriendly

15 Comments

  1. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum… Çok memnun kaldım… Cildimin ne kadar nemsiz olduğunu anladım…

  2. Seriden en çok serumu beğendim! O kadar çok hyaluronik asit serumu kullandım ki, artık hangisi iyi, hangisi etkili değil anlayabiliyorum ve Palabs’ınki başarılı olanlar arasında yer alıyor. Gündüz kremiyle çok anlaşamadık (bende soyuldu; ama, bu durum benim kullandığım diğer cilt bakım ürünlerinden de kaynaklanıyor olabilir); ama serumu severek kullanıp bitireceğim! Teşekkürler yeniden, sevgiler!

    • Belki üst üste kullanılan ürünlerde böyle bir etki yaratıyor olabilir. Ama bunu iletelim ilgililere.. Teşekkürler Başakcığım, öpüyorum

  3. ben serumu senin de tavsiyen üzerine kullanmaya başladım hemen oldukça iyi geldi şimdilik.. gündüz kreminden sample vardı denediğim kadarı ile biraz yapışkan bir yapısı var etkili olur mu bilemedim.. ama toniği de merak ediyorum şimdi :-)) güle güle kullan hepsini :-))

  4. Krem dediğin gibi yoğun yapıda, makyajdan önce biraz beklemek gerekiyor..Ancak göz çevresine bile kullanılabiliyor olmasını sevdim. Tonigi de seveceğinden eminim. Sevgiler canım 🙂

  5. merhaba ben serum almak için bir türlü siteye giriyorum işlemi tamamlayamıyorum ürünlerin fiyatı başta yok önce adres mail bilgileri istiyor bir türlü anlayamadım nasıl ulaşacağım anneler günü indirimi yazılmış fakat alamıyorum sayfada bir sorunmu var acaba

  6. Ayşenur hanım Mrb 32 yaşındayım.Göz kenarı kırışıklığım başladı. Palabs gece bakım hyaluronik asitini yüzden başka göz çevresinede sürebilirmiyiz

    • Merhaba, ben dermapen kullanmadım. Ancak Dermaroller ile cilt yenilemek için kullanılacak en iyi içeriğin hyalüronik asit olduğunu araştırmıştım. Çünkü Hyalüronik asit deride dengelendikçe hücre yenilenmesi de hızlanıyor. Ancak kesin cevap almak isterseniz marka sahibine de sorabilirsiniz. Kendisi eczacı olduğundan size daha iyi açıklamada bulunabilir. Sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.