Pastel Day Long Lip Color – no. 12

 

Bu güzellik, Kardelen blogunun tatli sahibesi Sevgili Kübra’nın etkinliğinde Pastel tarafından bizlere gönderilen paketten çıkmıştı. İlk başta bildiğimiz dudak parlatıcılarından diye düşünüp, pembiş renginden dolayı kullanmayı güneşli günlere bırakmıştım. Büyük hata!

 

Oldukça yoğun  renk veren, sürüldükten kısa bir süre sonra sabitlenen ve kesinlikle çıkmayan, mat bir  sıvı rujla karşı karşıyayız.
Mat rujlarla aram pek yok, çünkü dudaklarımı çok kurutuyor. Ayrıca çizgilere dolan sıvı rujlardan da hiç hoşlanmam. Ancak bu üründe bu sorunlarla karşılaşmadım.
Güzelce nemlendirdiğim dudaklarıma, hata yapmamaya dikkat ederek (hemen sabitleniyor çünkü) rujumu sürüyorum. Dudaklarınızın ortasından başlayarak dışa doğru rengi yayarsanız daha güzel ve hatasız sürebilirsiniz.
Dudaklarıma meşhur ruj yedirme hareketini yapmadan 1-2 dk. kadar bekliyorum. İşlem tamam, sonrasında “Kissproff” özelliğinin hakkını veriyor, siz istemeden rujun çıkması, bulaşması söz konusu değil. Tabii üstüne parlatıcı vs sürmemek gerekiyor.
Dudaklarımdaki resmi ruju sürdükten yaklaşık 2 saat sonra çektim. Rengini bozulmadan korudu. Fincanımda, bardakta ruj izi bırakmadı. Dudaklarım pürüzsüz değil ona rağmen çizgilere dolmadı ama  maalesef  tüm mat rujlar gibi dudak kusurlarını belli ediyor.
Satış fiyatı 18,90 TL.
Kırmızı tonları çok güzel ve iddialı , etkinliğe katılan diğer blogger arkadaşlarım yazmıştı.
Benim aklımda ise yaza çok yakışacağını düşündüğüm 16 numarası var 🙂

 

admin

4 Comments

    • ben de hayatta düşünmezdim, mat rujlar felaket duruyor çünkü bende..ama bunu gerçekten sevdim beğeneceğinden eminim cnm:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.