Portakalrengi.com’dan Synchroline Aknicare Serisi!

E-C

Synchroline Aknicare

Synchroline firması bilimsel olarak kanıtlanmış çözümler söylemi ile 1992 yılında kurulmuştur. Yaşanan cilt problemlerinin çözümünü sağlamak üzere farmakolojik altyapıya sahip ürünlere sahiptir. İtalyan markası olan Synchroline bilimsel yaklaşım ve ileri teknolojik çözümler sentezi ile çok çeşitli cilt problemleri üzerinde etkili olabilmektedir.

Synchroline Aknicare Serisi

Synchroline Aknicare serisi, yağlanma ve sivilce gibi cilt problemlerine karşı etkili ve kalıcı tedavi yöntemleri sunarak, cildinizin pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Seride yer alan ürünler farmakolojik yapısı itibariyle cilt üzerindeki yağ seviyesinin dengelenmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Seri sadece akne ve yağlanmaya karşı değil, güneşin zararlı ışınlarına karşı da koruma sağlar. Ayrıca bütün cilt tiplerine uygun olarak özel üretilen Synchroline Aknicare serisi cildin estetik açıdan istediğiniz sağlıklı görünüme kavuşmasında etkilidir.

Ürünlerin içerisinde bulunan özel formüller sayesinde, cildi tahriş etmeden, aknelerin gözle görülür bir şekilde yok edilmesini sağlar ve anti bakteriyel özelliği ile serbest radikallerin etkisiz hale getirilmesinde belirleyici etkiye sahiptir.

syncroline-aknicare

 

Synchroline Aknicare Ürünlerinin Özellikleri

Seride yer alan her ürün kendi kullanım amacı doğrultusunda maksimum fayda sağlamaktadır. Synchroline Aknicare doğru ve düzenli kullanımla ürünlerin etkisini daha kısa sürede belirgin şekilde hissetmek mümkündür.

  • Tinted Cream: Sivilceye meyilli yağlı ciltlerde en yüksek faydasını gösteren renkli kremdir. Günlük bakım için idealdir. Gözenekleri temizler, sıkılaştırır ve yenden sivilce oluşumunu önler.
  • Remover Anti Bakteriyel Temizleyici Jel:  Bakterileri ciltten uzaklaştırmak amacıyla üretilmiştir. İçerisinde yer alan hidro-aktif jel temizleyici ile bunu sağlar. Cilde yerleşmiş tüm zararlı oluşumları ciltten söker atar.
  • SR Skin Roller & Akne Lezyonlarının Oluşumunu Önleyen Cilt Temizleyici: Tüm sivilce, siyah nokta ve akne sorunlarının çözümünde güçlü bir etki sağlar. Pürüzsüz, sağlıklı bir cilde kavuşturur.
  • Lotion Akneli Ciltler İçin Losyon: Özel başlığı sayesinde geniş alanlarda yer alan akne, sivilce ve siyah noktaların giderilmesinde ekstra fayda sağlayan bir üründür.
  • FP Fluid Powder & Akneli Ciltler İçin Kapatıcı: sıvı kapatıcı pudra özelliği ile yağlı ve akneye meyilli ciltler için, makyaj sırasında rahatça kullanılabilir. Mat görünüm verir ve parlama yapmaz.
  • Synchroline Aknicare Cream: Gözeneklerde biriken kir ve yağı yok ederek, sivilce ve siyah nokta oluşumunu önler.
  • Sun SPF 30+ Akneli Ciltler İçin Güneşten Koruyucu Krem: Çok yönlü etkiye sahip bir üründür. Hacminin 1000 katına kadar nem hapseder, bu sayede cildin ihtiyacı olan nem dengesini uzun süre korur. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarına karşı yüksek etkili koruma sağlar.
  • CB Chest & Back Göğüs Sırttaki Akne Lezyonları İçin Emülsiyon Sprey: Yağsız formüle sahip ürün bölgesel düzeyde etki sağlar. Göğüs ve sırttaki akne oluşumunun giderilmesine yardımcıdır.

Neden Synchroline?

Synchroline başarısının nedeni farklı cilt tipleri ve yaş grupları arasında beklenen ihtiyaçlara cevap vermesi, uluslar arası standartlarda ürün serilerine sahip olmasıdır. Ürünlerin test aşamasında hiçbir hayvan kullanılmamaktadır.

Synchroline aknicare serisi ve Synchroline markasının diğer tüm ürünlerini portakalrengi.com adresinden ayrıntılı olarak inceleyebilir, ürünlerle ilgili detaylı bilgiye sahip olabilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz

 

 

trendyandfriendly

14 Comments

  1. bilgiler ve içerik gercekten guzel bir dönem hep cildiyeciye svilce için o kadar gitmiştimki çok ürün kullanmıştım meger bende rosa varmıs şimdi rose kremi kullanıyorum geçiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.