Pril etkinliğinde Ankara’lı Bloggerlar Açelya Akkoyun ile buluştuk!

InstagramCapture_3d0ce4a9-e68a-402b-b74f-35a5b99571eb

Temizlikte yılların uzman gücü Pril, ” Türkiye’nin hamarat hanımlarını arıyor” başlığı altında bir etkinlik yürütüyor ve  marka yüzü Açelya Akkoyun  ile Türkiye’yi il il dolaşıyor.  Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Kayseri ve Trabzon’un aralarında olduğu, ülkemizin değişik bölgelerinden belirlenen 7 farklı şehre konuk oluyor. Pril, ziyaret ettiği şehirlerde birbirinden güzel sürprizler ve keyifli etkinlikler yapıyor. Aynı zamanda marka yüzü Açelya Akkoyun ile birlikte bu şehirlerde hanımlarla buluşan Pril, gerçekleştirdiği keyifli yarışmalar ile o şehrin en hamarat hanımlarını belirliyor.

 

DNZ_2547

Bu etkinlik kapsamında, 9 Ekim tarihinde Ankara’ya gelen Pril, biz Ankara’ı blog yazarlarını unutmadı.

 

DNZ_2498

 

Ankara’lı Blog yazarları ile Açelya Akkoyun ve Henkel markası yöneticileri, Ankara Crown Plaza Hotel’de biraraya gelerek keyifli bir sohbet eşliğinde çok güzel bir yemek yedik.

 

pril

 

Oldukça geniş katılımlı bir toplantı oldu. Bizler misafirlerimize bloglarımızı tanıttık ve Pril markasıyla tanışma hikayelerimizi paylaştık. Markayla ilgili düşüncelerimizi olumlu veya  olumsuz yorumlarımızı ilettik. Hem Marka yöneticileri hem de Sn.Açelya Akkoyun, büyük bir ilgiyle bizi dinledi, her önerimizi yorumumuzu dikkate aldı.

 

DNZ_2611

 

DNZ_2638

Toplu fotoğraf çekimimizin ardından  “Ankara’nın en hamarat hanımını” belirlemek üzere   Ankamall AVM önüne kurulan etkinlik alanına geçtik. Maalesef bu güzel buluşmanın haftaiçi olması sebebiyle benim işe dönmem gerektiğinden sonuna kadar kalamadım. Ancak yarışmalara katılan arkadaşlarım çok eğlenmişler.

DNZ_2418

 

Pril, marka yüzü Açelya Akkoyun ile birlikte ziyaret ettiği şehirlerde bu  keyifli yarışmalarla o şehrin en hamarat hanımlarını belirliyor. Pril daha sonra hamarat hanımları İstanbul’da buluşturacak ve içlerinden birine beyaz eşya seti hediye edecek. Bu heyecanlı serüveni, (@PrilTurkiye) resmi Instagram hesabından da takip edebilirsiniz.

Ayrıca Instagram üzerinde de ödüllü bir yarışmaları var.

@PrilTurkiye Instagram hesabını takip edip, fotoğrafını #enhamaratbenim Hashtag’i ile @PrilTurkiye’yi mentionlayarak paylaşanlar, Pril’den sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

Yaratıcılığınızı gösterme zamanı !!!

WP_20151010_20_41_19_Pro

Bu güzel davet ve zarif hediyeleri için Henkel Gruba ve Med Partners Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Ajansı’na çok teşekkür ederim.

 

 

trendyandfriendly

23 Comments

  1. Yine kaçırdım.12.30 olmasi sıkıntı oldu. Dersim vardı.inşallah bir dahaki sefere

  2. Etkinlik tarihinde şehir dışında olduğum için üzülerek katılamadım.. Ama sizlerin adına, bu kadar keyifli bir etkinlik olmasına çok sevindim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.