QSPA Doğal Ürünler’den numunelerim geldi !!!!

Çeşitli bloglarda QSPA ürünleriyle ilgili yazıları okumuştum. Doğal ürünlere oldukça meraklı olduğumdan bir mail yollayarak ürünlerini denemek istediğimi, nasıl bulabileceğimi sordum. Hemen kendilerini ve ürünlerini tanıtan bir yazıyla birlikte deneme boylarından oluşan bir set göndermişler. İlgilerinden dolayı Kozmi Doğal Kozmetik’e çok teşekkür ediyorum.
Kimdir bu QSPA ? “Doğayı Paketliyoruz” sloganıyla yola çıkan firma yüksek kaliteye ve yüksek mineral içeriğe sahip termal su ile doğal hammaddeleri, organik bileşimleri, saf aromaterapik yağ özlerini son derece özenli ve profesyonel bir biçimde karıştırarak elde ettikleri doğal ürünleri biz tüketicilere sunuyor. Alerjik etki yaratabilecek yapay ve kimyasal ürünleri kesinlikle kullanmıyorlar.


Gönderdikleri numunelerden Orkide&Yasemin Şampuanı ve Egzotik Şampuan özellikle kokularıyla beni benden aldı. Gerçekten müthiş güzel kokuyorlar. Aromaterapi etkisi sanırım burada devreye giriyor. Bence bu kokulardan duş jelleri, sabunlar falan da yapmalılar. İnsan hiç banyodan çıkmak istemez. Bu şampuanları Saç Kremiyle birlikte kullanmayı önermişler, zaten saçlarım kimyasal işlem gördüğü için kremsiz kullanmam mümkün değil. Her iki ürün grubu da gayet başarılı.

Deneyip beğendiğim bir diğer ürün ise Peeling Kırmızı Kil. Masaj yaparak yüzünüze veya vücudunuza uyguluyorsunuz. Kuruyup dökülünceye kadar masaja devam ediyorsunuz, sonra ılık su ile duruluyorsunuz. Ardından yine önerildiği gibi, numune olarak gönderilen Shea Karite&Vitamin E kremiyle cildimi nemlendirdim. Genellikle peeling’den sonra cildim kızarır ve gerilir. Ancak bu ürünlerde böyle bir sorun yaşamadım. Sanki profesyonel bir cilt bakımı yapılmış gibi cildim rahatlayıp yumuşadı.
Bu ürünleri nereden temin edeceğimizi kendilerine sordum. Cevap alır almaz sizlerle paylaşacağım.
Ayrıca web sitelerini gezerek ürünler ve içerikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz:
http://www.qspa.com.tr/

admin

4 Comments

  1. Sim'cim senin postunu da merakla bekliyorum…
    Yıldızcım, benim numunelerim de biraz geç gelmişti..Yoğunlukları olduğundan eminim, çok ilgili bir firma..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.