ROCS Sensation Whitening Diş Macunu ve Black Edition Diş Fırçası

 

Geçtiğimiz günlerde ROCS firmasından Sensation Whitening – Ekstra Beyazlatıcı Florürsüz Diş Macunu ve Black Edition Diş Fırçasından oluşan güzel bir kargo almıştım. Ne zamandır ROCS ürünlerini denemek istiyordum, hemen kullanmaya başladım.

 

Rocs Sensation Whitening Beyazlatıcı Diş Macunu; aktif granüller yardımı ile dişlerimizin  rengini bir hafta gibi bir zamanda 1.5 tona kadar açarak doğal beyazlığına kavuşturmayı vaadediyor.  60ml lik bir tüpte gelen üründe Florür, SLS, yapay tatlandırıcılar, kimyasal antiseptikler bulunmuyor. Ben isminden yola çıkarak renginin de siyah  olacağını düşünmüştüm ama yanılmışım.

Ben diş macunlarında yoğun nane kokusundan ve tadından hiç hoşlanmıyorum. Bu macunda yapay tatlandırıcı vs. bulunmadığından bu sorunu yaşamadım. Ayrıca diş minelerim oldukça zayıf olduğundan aktif beyazlatıcı ürünler  hassasiyetimi  tetikler. Ancak ROCS  diş macununda bu sıkıntıları yaşamadım.  Minik granüller fırçalama sırasında kolayca eriyerek  diş yüzeyini temizleyip parlattı, tertemiz ve ferah bir his verdi.

Black Edition Diş Fırçasında ilk dikkatimi çeken özel tasarımı oldu. Siyah düz kesim sapına ve mor fırçaya bayıldım.  Etkili bir beyazlatma ve temizlik için orta sertlikte ve özel zincir dokuda tasarlanmış. Fırça arka dişlere kolay ulaşılması için özel eğimli bir kesime sahip. Herhangi bir zarar vermemesi için de uçları ekstra yuvarlatılmış. Yani son derece konforlu ve sağlıklı bir ağız bakımı için gereken tüm özellikler mevcut.

Ben bu ikiliyi çok sevdim. ROCS ın diğer diş macunu çeşitlerini de en kısa zamanda denemeyi planlıyorum. Sizin bu konuda tavsiyeleriniz varsa, yorumlarınızda okumak isterim.

 

trendyandfriendly

7 Comments

  1. siyah renkli macunu daha yeni bitirdim fena değil ama elimdeki diğer çeşitlerini de deneyip hangisini alacağıma öyle karar vermek istiyorum :-)) fırçayı daha denemedim ama satışta da göremiyorum bir türlü ..

  2. Ben de bu macunu siyah sanıyordum.. Sorun yaşamadıysan ben de deneyebilirim çünkü ne yazık ki beyazlatıcı macunlar dişleri biraz hırpalıyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.