Rosegal Alışverişim

Yurtdışındaki sitelerden yaptığım online alışverişlerimde bugün  Rosegal  sitesinden yaptığım alışverişim var. Rosegal ‘da ayakkabıdan giysiye, takıdan ev eşyasına kadar geniş bir ürün yelpazesi var. Sevgililer Günü için yapılan büyük  Valentines Day Sale indirimi fırsatını değerlendirmek için hala zamanınız var.

Platform Flock Zipper Boots

Seçtiğim ilk ürün siyah süet botlar oldu. İster bilek kısmını kıvırarak leopar astarıyla, ister düz siyah olarak iki türlü de kullanılabiliyor. Altı kalın lastik olduğundan oldukça rahat.

 

Ancak bu siteden ayakkabı siparişi verirken mutlaka 1 numara büyük isteyin. Ben kışın kalın çorap tercih ettiğimden 37 numara giyiyorum, ancak bu ayakkabıları kalın çorapla kullanamayacağım, bir numara büyük isteseydim daha iyi olurmuş.

Kalitesi orta derece, süet kısmı astarlı olmasına karşın çok kalın değil, yani çok soğuk havalarda giyilmez. Ancak gayet şık görünüyor, hazır havalar da iyi giderken, bol bol giyebilirim.

 

Handmade Soap Artificial Roses Valentine’s Day Gift

Sosyal Medya hayatımızı ele geçirdiğinden beri fotoğraf çekimlerinde kullanmak için objeler almak da artık gereklerimizden oldu. Bu amaçla  aldığım bir diğer  ürün el yapımı bu mor gül buketi oldu.

Kutusunda minik bir ayıcıkla gelen bu buketi,  çekimlerinde bol bol kullanırım.

 

One Piece Cute Cat Pattern Flatware Long Handle Spoon

Bir diğer objem ise  bu tatlış kedili çay/kahve  kaşığı oldu.  Tek sipariş vermiştim ancak çok sevdim  setini tamamlamayı düşünüyorum.

 

Sizler aldıklarımı nasıl buldunuz? Önerileriniz varsa yeni liste oluşturmaya hazırım.

 

 

 

 

trendyandfriendly

14 Comments

  1. Botlar şahane ama en çok ayıcıkla kaşığa bayıldım. Hepsini güle güle kullan şekericim

  2. o çiçeklere ve kaşığa bayıldım ayakkabılar ayrı güzel zaten hepsini güle güle kullan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.