Rossmann Wellness&Beauty Vücut Peelingi

Rossmann, Sevgili Gülsen’in düzenlediği etkinlikteki sponsorlarımızdan biriydi. Bölge Müdürü Özgür Bey tüm sorularımızı yanıtladı, isteklerimizi not aldı. Bizlere de denememiz için sadece Rossman’da satılan ürünlerle dolu kocaman birer kutu hediye ettiler.  Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.
                                               fotoğraf Sevgili Makyaj Kelebeği’nden alıntıdır
 
 
Rossmann zaten sık sık gittiğim ve sevdiğim bir mağaza.  Hediye edilen  ürünlerden ilk denediğim Wellness&Beauty vücut peelingi oldu.

Wellness&Beauty, duş kremlerinden vücut losyonlarına, şampuanlarına kadar ciltte SPA etkisi hissettiren ürünlerden oluşuyor. Bu ürün mango ve hindistan cevizi içeren bir peeling.
Vakumlu cam bir kavanozda geliyor. Bu vakumlu kavanozlar bazılarına kullanışsız gelse de, hem görünüş hem de sımsıkı kapanması nedeniyle ben çok seviyorum.
İçeriğinde oldukça yoğun ve iri tanecikler var. Bu nedenle cilde fazla bastırmadan uygulamak gerekli. Hafifçe ovalamak ölü deriyi atmak için yeterli geliyor. Ancak çok hassas cildiniz varsa dikkatli kullanmanızı öneririm.
Ben duştan çıkmadan önce uyguluyorum. Kavanozda kokladığınızda yoğun şekerli bir kokusu var, ancak vücudunuza uyguladığınızda mis gibi tropikal bir koku bırakıyor, içerisindeki yağ ise cildinizi yumuşacık yapıyor.  Benim severek kullandığım bir ürün oldu, diğer çeşitlerini de merak ediyorum.

 

admin

18 Comments

  1. Kullandıp yorumladığınız kadarıyla doğal ve mis kokulu ,yumuşaklık hissi veren yapısı gereği güzel bir peeling tam benlik diye düşünüyordum ki hassas bir cilde sahip olduğumdan dolayı hevesim kursağımda kaldı doğrusu…
    Ama yinede kokusu ve bıraktığı izlenime dayanarak denemekte fayda var…
    Teşekkürler paylaşımınız için…
    Sevgilerimi bıraktım…

    • benim cildimde hassas, çok bastırmadan uygulayınca cildimi çizmeden yeterli geliyor. Kokusu gerçekten güzel. Güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.