Sanakapakolsun ile tarzını göster !

InstagramCapture_00e7a6c0-c4bd-4933-aa35-dc4364cf0469

Artık birçoğunuzun bildiği  sanakapakolsun.com  ile en sonunda ben de  tanıştım.

Kişiye özel tasarım ürünleri zaten çok severim. Bu site sayesinde benim de kendime özel bir telefon kapağım oldu.

Yapmanız gereken işlem çok basit. Önce https://www.sanakapakolsun.com/ sitesine girip telefonunuzun kabını kendiniz tasarlamak istiyorsanız  “kendin tasarla” yazan linke tıklıyorsunuz 🙂

ads-243265683-82donNBxpHfQXOY

 

Karşınıza  telefonuzun ismini, modelini ve  istediğiniz kapak rengini soran bir sekme geliyor. Ben kırmızı kapak rengi seçtim. Sıra tasarlamaya geldi. Esas sizi zorlayan kısım burası. Çünkü o kadar çok seçenek var ki, hele benim gibi kararsız bir ikizler burcuysanız işiniz zor.

Bu bölümde ister sitedeki  hazır resimlerden, isterseniz kendi özel resimlerinizden birini seçip yüklüyorsunuz. Ben kendi çektiğim fotoğraflardan birini yükledim.  Dilerseniz yazı da ekleyebilirsiniz.  Resim ve yazıları küçültme/büyütme, yazıların font ve rengiyle oynama seçenekleriniz de var. Kolayca istediğiniz tasarımı yapabilirsiniz. Son olarak sepetinize atıp siparişinizi onaylamak ve kargo paketinizi beklemeye başlamak kalıyor.  Kargonun da çok hızlı olduğunu söylemeliyim. Benim siparişim 1 günde geldi.
Hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için, farklı ve  kişiye özel bir hediye seçeneği arıyorsanız siteye  bir göz atmanızda fayda var 🙂 Bu güzel tasarım için Sanakapakolsun’a çok teşekkür ederim.

trendyandfriendly

11 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.