SLEEK Highlighting Palette – Precious Metals

Yeniyıl yaklaşırken markaların birbirinden güzel ürünleri beni baştan çıkarmaya başladı. Sleek’in yeni paletlerini de nerden  alsam diye araştırırken,  kızkardeşimin Londra seyahati piyango gibi oldu. Çok merak ettiğim Precious Metals Highlighting Palette ve Eye&Cheek – See You at Midnight Palette (ismi yeter 🙂 siparişi verdim. Bu postta Highlighting Palet’i inceliyoruz.

 

Klasik siyah Sleek paletlerden farklı olarak, adına uygun şekilde gümüş metalik ve oldukça sağlam, kaliteli bir kutusu var. Parmak izi bıraksa da çok şık duruyor. Kapağında kocaman aynası ve tabii ki kullanılmayacak bir fırçası var.
Palet içeriğine gelirsek 3 krem 1 toz ürün var.
Krem aydınlatıcılar
– Platinum
– Royal Gold
– Renaissance Gold
Tek toz ürün ise Antique Bronze.
Platinum kaş altı, elmacık kemiklerinizin üstü ve göz pınarını aydınlatmada kullanılabilir. Yanardöner rengiyle oldukça gözalıcı bir parlaklığı var.
Royal Gold paletteki en ışıltılı aydınlatıcı. İçinde simler mevcut, gözalıcı bir gece makyajı istediğinizde kullanılabilir.
Renaissance Gold ise hafif pembelik içeren bir altın rengi.
Paletin tek toz ürünü Antique Bronze, adından da anlaşılacağı gibi ışıltılı bir bronzer.
Renklerin tamamı oldukça pigmentli, kolay sürülüyor.
Bazı yabancı bloglarda Hourglass Ambient Lighting Palette’in krem versiyonu gibi lanse edilmiş. Elimde Hourglass olmadığı için yorum yapamayacağım ama görsellerde ciddi benzerlik var.
Kısacası dikkat çekici bir makyaj yapmak istediğinizde;  hem yüzünüzde, hem de dekoltenizde ve omuzlarınızda ışıltılar istediğinizde kullanabileceğiniz bir palet.
Yaklaşık 30 TL.’ye satılan bu ürün fiyatının karşılığını veriyor.
Sleek ülkemize gelmesini istediğim markalardan biri. Yakında güzel haberler duyar mıyız sizce?

 

 

admin

5 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.