SLEEK – See You At Midnight – Allık ve Far Paleti

SLEEK paletlerimize devam ediyoruz. Bu yeni seride iki farklı renk grubunda yüz paletleri vardı. Dancing Til Dusk  nude tonlar,  See You at Midnight ise ışıltılı mürdüm tonları içeriyordu. Artık toprak tonlarından içime fenalık geldiği için tercihimi mor tonlar içeren See You at Midnight’tan yana kullandım.

 

Dün yorumladığım aydınlatıcı paletin aksine,   klasik siyah kutusunda geliyor. Dün yazmayı unutmuşum bu paletlerin büyüklüğü yaklaşık avucunuzun içi kadar, yani makyaj çantanız için ideal boyutta.  Mıknatıslı kapağıyla oldukça sağlam bir ambalajı var. Kapağında aynası ve iki adet aplikatörü bulunuyor.
Palette 2 renk allık ve 4 renk far mevcut. İsminden de anlaşılacağı üzere gece makyajına uygun ışıltılı renkler içeriyor.
Farlar  meşhur I-Divine  Vintage Romance paletinde bulunan renklerden seçilmiş.
Pigmentasyonları çok iyi ve kalıcı. Alt sıradaki farlara özellikle aşık olduğumu belirtmek isterim. Üstteki farlara göre daha yumuşaklar ve çok kolay karıştırılıyorlar.
Allıklar ise bronz tonlu Antique Blush ve pembe tonlu Pomegranate Blush. Yine oldukça pigmentli ve kalıcı allıklar, benim gibi beyaz tenliyseniz kontrollü sürmekte fayda var.

 

elimin üstünde renkleri paletteki sırayla görebilirsiniz

 

 günışığında

 

yapay ışıkta
 
 
Bu palette aydınlatıcı palet gibi yaklaşık 30 TL’ye satılıyor.
Sonuç olarak SLEEK ile güzel bir beraberliğe başladık ve devamı mutlaka gelecek :))

admin

30 Comments

  1. Ouyyy Sleek çok güzel Her zaman derim çoğu pahalı farların pigmentasyonuna bin basar Böyle allık-far paletini yapmakla akıllık etmişler Güle güle kullan canım

  2. Sleek gerçekten fiyat/perfomrnas bakımından tatmin edici ürünleri olan bir marka. Renkler çok güzelmiş ama ışıltılar hiç benlik değil =)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.