Swarovskiyi seviyorum !!!!!

Kristallere, taşlı, pullu kısacası parıldayan şeylere bayılıyorum. Kim derdi ki ortaokul yıllarımda gümüş zincirleri bile gereksiz ve şatafatlı bulan ben, gün gelecek böyle pırıltılara boğulacağım.

Swarovski’yi eskiden beri çok severdim ancak sadece takılarını ve minik hayvancıklı objelerini biliyordum.
Sonra giysilere, ayakkabı, çantalara falan geldi sıra. Ancak Sex and the City filmini seyrederken gördüğüm swarovskili cep telefonlarıyla her şey değişti. Sonra kulaklıklar, mouse’lar, ruj kutuları, fırçalar, mobilyalar derken her yer swarovski oldu çıktı.
Türkiye’de bu tarz şeyler yapan birkaç yer var (en iyisi bu adreste) ancak fiyatlarını tahmin edersiniz. İnsan bir tek şey beğense tamam ama ben her gördüğüm taşlı şeyi istiyorum. Bu konuda internette araştırma yaparken gerekli tüm ekipmanın oldukça uygun fiyatlara satıldığını (örneğin firemountaingems) keşfettim. Ondan sonra beni tutabilene aşk olsun 🙂 .

Eğer el beceriniz varsa ve yaratıcılığınıza güveniyorsanız, bir de benim gibi böyle şeylere fazlaca meraklıysanız bir inceleyin derim ben. Bazıları (özellikle bu adres) gerçekten sanat eseri gibi. Yaparken biraz sabır gerektiriyor ama sonuçlarına değer bence.

Eğer sabırsızım hazır bir şeyler yok mu derseniz adres burası. Japonlar aşmış ama çok güzel şeyler var gerçekten..
Bunlar benim cicilerim…Arkadaşlarım sağolsun 🙂

Son nokta bu olsa gerek!!!!

admin

11 Comments

  1. Tşk. ederim yorumlarınız için..ben niye bu kadar kokoş oldum diye kara kara düşünüyordum..sevindim yanlız olmadığıma :)))

  2. dlyc beğendiğine sevindim 🙂

    Birsencim o pırıltıları görünce benim gözlerimde de şimşekler çakıyor :))

    capricemoda aynen senin gibi düşünüyorum..hatta biran önce Japonya'ya gitmek istiyorum :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.