Tatlı İşinde Uzman KENTON; Geleneksel Tatlılar Serisini YENİLEDİ!

 

BASIN BÜLTENİ                                         

 

TATLI İŞİNDE UZMAN KENTON; Geleneksel Tatlılar Serisini YENİLEDİ!     

 

Gıda sektörünün öncü markası Kenton, sonbahara yeni yüzüyle giriyor. Hem ambalaj hem de içerik değişikliği yapan Kenton, Geleneksel Lezzetler serisi ile etkileyici tasarımlarıyla ve tatlarıyla market raflarındaki yerini almaya başladı bile.

 

Geleneksel Lezzetler Pratik tarifleriyle; Ev Yapımı Tadında…

 

Yeni Ürün Trileçe, krema almaya gerek kalmadan her şeyi tek kutuda toplayan Kenton, Arnavutluk’tan gelen namı değer Trileçe tatlısını tüketicinin beğenisine sundu.Karamelin süt ile mükemmel uyumunu arayanlar şimdi evde Trileçe tatlısını kolayca hazırlayabilir.

1202734 KENTON GELENEKSEL LEZZETLER TRİLEÇE

Yeni ürün Kadayıflı Muhallebi, Çıtır çıtır kadayıf ile yumuşak muhallebinin birlikteliğinden gelen müthiş lezzet, eşsiz tadıyla yiyenlerin keyfine keyif katıyor. Üstelik kadayıfı da içinde, herşey tek kutuda; artık evde yapmak çok kolay!

 

 1202732 KENTON GELENEKSEL LEZZETLER KADAYIFLI MUHALLEBİ

Kenton Geleneksel Lezzetler’in bir diğer yeni ürünü Pratik Kazandibi, Kazandibinin karamelize lezzetinden vazgeçmeyen fakat daha hızlı hazırlamak isteyenler için artık Kenton’da! Karamelize sos karışımı ile kazandibi hazırlamak çok pratik!

 

Sakızlı Muhallebi, Supangle, Tavukgöğsü, Sütlaç, Keşkül, İrmik Helvası, Revaniürünleri Kenton Geleneksel lezzetler serisi ile ailenize, arkadaşlarınıza ve misafirlerinize en büyüleyici ikramlarınız için elinizin altında.

1201822 KENTON GELENEKSEL LEZZETLER SUPANGLE

 

 

1201825 KENTON GELENEKSEL LEZZETLER SAKIZLI MUHALLEBİ-1

trendyandfriendly

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.