Temizlikse Vissmate!

 

Vissmate markasını duymayan kalmamıştır sanırım. Yaklaşık 2 yıl önce hayatımıza girdi ve tanıştığımdan beri tercih ettiğim bir marka oldu. Her sorumuza anında cevap veren müşteri hizmetlerinin de bu tercihiminde önemli rol oynadığını söylemem gerek.  Denediğim ve memnun kaldığım ürünlerini sizlerle paylaşmak istedim.

 

Vissmate Ultra Çamaşır Suyu çeşitleri,   hem ev temizliğinde hem de çamaşırda çok başarılı. Yoğun kıvamlı yapısıyla lavabolardan küvete, fayanslardan, mutfak tezgahına kadar tam hijyen istediğiniz her yerde, ister direkt ister sulandırarak kullanabiliyorsunuz. Az miktarda ürün pırıl pırıl temizlik için yeterli geliyor. Keskin çamaşır suyu kokusunun verdiği rahatsızlığı önlemek için  parfüm kokularıyla çeşitli seçenekler sunulmuş. Ancak bu koku başağrısı yaratacak yoğun kokulardan değil, gayet hafif tutulmuş. Beyaz çamaşırlarımı yıkarken de mutlaka çamaşır makinasına ilave ediyorum. Özellikle “Bembeyaz”  ile  çamaşırlarda leke falan kalmıyor.

Çok severek kullandığım bir diğer ürün Vissmate Silikonlu Temizleyici! Özellikle yazın hiç kapanmayan pencereler ve balkon kapıları sayesinde evimiz toz içinde kalıyor.  Bu ürünün su itici ve antistatik özelliği var. Kullandığınız yüzeyi bir film tabakası gibi kaplıyor tozlanmayı , kirlenmeyi geciktiriyor. Ben özellikle blog çekimlerimi yaptığım Makyaj Odam’da  kullanıyorum. Benim için çok kıymetli olan makyaj ürünlerimi, masamı, organizerlarımı Silikonlu Temizleyici ile silip, uzun süre tertemiz pırıl pırıl görmek bana mutluluk veriyor.  Silikon katkılı bu temizleyici, su damlalarını yüzeyden kaydırma ve buhar itme özelliği  sayesinde cam ve ayna yüzeylerde de çok başarılı. Su lekeleri ve buhar oluşmasını engelliyor. Hatta araçlarınızın silecek suyu haznesini yarı yarıya silecek suyu ile karıştırarak Vissmate Silikonlu Temizleyici koyabilirsiniz. Özellikle yağmurlu havalarda farkı göreceksiniz.

Denediğim andan itibaren vazgeçilmez ürünlerimden olan  bir diğer Vissmate ürünü ise Doğal Sıvı Arap Sabunu.  Her ne kadar  çamaşır suyunun temizliğinden vazgeçemesem de, doğa dostu bu ürünle temizlik, tercih sebebim oldu.  Çocukluğumuzda annelerimiz temizlik yaptığında evimiz  mis gibi sabun kokardı ya, işte bu ürünle bu nostaljiyi yaşıyorsunuz. Hem yapış yapış bir his bırakmadan pırıl pırıl temizliyor, hem de mis gibi sabun kokusuyla evimizi ferahlatıyor.  Sadece ev temizliğinde değil çamaşırda, halı ve koltuklarınızın temizliğinde, banyo, mutfak ve pencere temizliğinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.  Doğal ayçiçek yağlarından elde edilmiş ve %88.5 oranında doğaya dönüştüğü ispatlanmış bu ürünü,  çeşit çeşit kimyasal temizlik ürünlerinin yerine rahatça koyabiliriz bence. Hem doğal hem ekonomik!

Vissmate’in geniş ürün yelpazesi içinde deneyip beğendiklerim bunlar oldu. Diğer ürünlerini de denedikçe sizlerle paylaşacağım. Sizin de önerileriniz varsa ve yorumda belirtirseniz mutlu olurum.

 

 

trendyandfriendly

2 Comments

  1. Vissmate çamaşır suyunu beğeniyorum. Arap sabunu piyasası yeniden canlanmaya başladı galiba. Bu ara hep arap sabunlu ürünler görüyorum. Bi deneyeyim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.