Tosave sitesinden ikinci alışverişim !

Tosave sitesi ucuz ve sevimli ürünleriyle ilgimi çekmeye devam ediyor. İlk siparişimin (yazısı burada) sorunsuz ve beklediğimden daha güzel gelmesiyle ikinci siparişimi de verdim. Bu sefer daha hızlı bir kargoyla ürünlerim 15 günde elime ulaştı.

Bilmeyenler için kısaca hatırlatmak gerekirse Tosave.com elektronikten kozmetiğe, hobi malzemelerinden, telefon aksesuarlarına kadar pekçok kategoride uygun fiyatlı ürünler sunan bir online alışveriş sitesi. Uzakdoğu sitelerinin en avantajlı yönü çok uygun fiyatları. Benim aldığım ürünlerin tamamı 15 dolar tuttu.

Seçtiğim ilk ürün kot kumaşından, eskitilmiş görünümlü bir beyzbol şapkası oldu.  Unisex olduğu için kadın/erkek kullanabilir. Başınıza göre ayarlanabilir aparatı var. Tatilde çok işime yaradı, yaz boyunca da çok kullanacağım kesinleşti. Oldukça kaliteli. Fiyatı  3.44 dolar.

 

İkinci ürünüm uzun zamandır aradığım mor renkli cüzdan oldu. Rengi tam istediğim gibi  çıktı.  Büyüklüğü, kredi kartı bölmeleri ve fermuarlı kısmı gayet kullanışlı. Astarını fazla beğenmedim, daha kaliteli olabilirdi. Çünkü 5.56 dolarlık fiyatıyla en pahalı ürünüm bu 🙂 . Diğer renkleri de çok güzel, belki farklı bir renk daha alabilirim.

 

 

Bir diğer ürünüm gümüş, altın ve rose-gold renklerde 3 adet bileklikten oluşan set. Herbirinde farklı modelde, kristal taşlarla süslenmiş kurukafalar var. Fiyatı sadece 1.62 dolardı. Tatilde hep bileğimdeydi, herhangi bir renk bozulması, kararma olmadı. Çok severek kullanıyorum.

 

Seçtiğim bir başka ürün, ne kadar çok olursa olsun asla yetmeyen ruj organizeri oldu. Maalesef bu ürünler bizde çok yüksek fiyatlara satılıyor. 24 adet ruj alabilen bu organizerin fiyatı 3.68 dolardı.  Kargoda kırılabilir diye düşünüyordum ancak gayet güzel paketlenmişti.

 

En son sipariş listeme eklediğim ürün, maske sürmeye yarayan bu aparat oldu. Silikon uçlu bu aparat,  maske uygulamalarımda gerçekten büyük kolaylık sağlıyor. Fiyatı sadece 0.90 dolardı.

 

Benim Tosave.com alışverişim bu ürünlerden ibaret. Daha almak istediğim pekçok ürün var.

Bu sitenin bir de çıtçıt, postiş gibi saç  ürünlerinin satıldığı kardeş sitesi BeautyinHair  ilginize çekebilir.

trendyandfriendly

9 Comments

  1. Şapkayı beğenenlerden biri de benim biliyorsun :)) Ben de alsam mı ki diye düşünmekteyim hatta..
    Aldıklarının hepsini güle güle kullan.. Çok öpüyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.